Şimdi Ara

Bisiklet için klup vs

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    18 yasina kadar okula bisikle gider gelir hayatımın her anında bisiklet kullanırdim ama sonrasinda okulda is hayatiydi derken cok uzaklastim ve bazen yolda surenleri goruyorum. Özeniyorum.

Bi bisiklet alıyım. 10-15 gunluk izinlerimde atlayim gezeyim diyorum.

Ama sonra tek basima onca yol. 0 tecrube baya korkunc geliyor.

Bu yuzden istanbulda en azindan bu isi bilen arkadasca ortamlar var mi? Klup tarzinda yada bisiklet dilinde nasil deniyor ise o tarzda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam klüp vs. bilmemde Araçla da bir yere gitmek tehlikeli. Hatta ona bakılırsa dışarı çıkmanız bile tehlikeli neden kafanıza bir saksı düşmesinki Sizinki sadece isteğim var ama yok gibi bişey olmuş. Alın bir bisiklet bakın keyfinize. Ne satma derdiniz olur alırken ne vergi derdiniz nede yakıt derdiniz. Spor yapmanız eğlenmeniz de cabası. Herkes sıkışık trafikte birbirine korna çalıp saydırırken siz yağ gibi akıp gidersiniz.
  • Atillalar geziyor ya onlara katılabilirsin bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxkowboyxx

Hocam klüp vs. bilmemde Araçla da bir yere gitmek tehlikeli. Hatta ona bakılırsa dışarı çıkmanız bile tehlikeli neden kafanıza bir saksı düşmesinki Sizinki sadece isteğim var ama yok gibi bişey olmuş. Alın bir bisiklet bakın keyfinize. Ne satma derdiniz olur alırken ne vergi derdiniz nede yakıt derdiniz. Spor yapmanız eğlenmeniz de cabası. Herkes sıkışık trafikte birbirine korna çalıp saydırırken siz yağ gibi akıp gidersiniz.

tehlikeden kastım. Sehirler arasi yolculuklarda yanliz kaliyorsun ya. Onune 2 serseri gecse ne yapicaksin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• siz bisikletinizi alın ufaktan sürmeye başlayın, zamanla arkadaşlar edinirsiniz, bisiklet forumlarına bakın, "istanbulda turlayacak arkadaş arıyorum" ilanlarına bakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nuverti

quote:

Hocam klüp vs. bilmemde Araçla da bir yere gitmek tehlikeli. Hatta ona bakılırsa dışarı çıkmanız bile tehlikeli neden kafanıza bir saksı düşmesinki Sizinki sadece isteğim var ama yok gibi bişey olmuş. Alın bir bisiklet bakın keyfinize. Ne satma derdiniz olur alırken ne vergi derdiniz nede yakıt derdiniz. Spor yapmanız eğlenmeniz de cabası. Herkes sıkışık trafikte birbirine korna çalıp saydırırken siz yağ gibi akıp gidersiniz.

tehlikeden kastım. Sehirler arasi yolculuklarda yanliz kaliyorsun ya. Onune 2 serseri gecse ne yapicaksin?

Hocam bişey olmaz merak etmeyin. Serserinin ne işi var orda hem yolunuz boyunca devriye gezen birçok ekip olur o olmazsa trafik polisleri olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nuverti

quote:

Hocam bişey olmaz merak etmeyin. Serserinin ne işi var orda hem yolunuz boyunca devriye gezen birçok ekip olur o olmazsa trafik polisleri olur.

İsten eve giderken yada tam tersi icin degil.

Yazin 7-8 gun bisiklete atlayip ege boyu gezmeyi dusunuyorum da bunu yapan kafileler var mı doye sirmustum

• Reklamını yapmak gibi olmasın ama bisikletforumda bu tarz klüpler için arkadaş bulabilirsin.Siteden haberleşip tura çıkıyorlar o turlara bi kaç kez katıldığında zaten üyelerlede tanışmış olursun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.