Şimdi Ara

Artik gelsin sasa ilicler cesar pratesler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bugun ki kadrodanda anlasildigi uzere cok ciddi bir kriz patlamak uzere. Bunun da en buyuk sorumlusu Aysaldir. Forsunu yapti. Takimda hersey yolunda ki gorevini surdurdurdu isler bozulmaya baslayinca ceketini aldi cekti gitti. Bu saatten sonra eger biz melo, muslera,cheju kanat icinde bruma ya da amrabattan birisini elimizde tutabilirsek. Geri kalan butun oyunculari satip baslikta belirttigim gibi cok iyi degil kalbur ustu bi gobek oyuncusu bi de forvet alabilirsek. Elbette takimin basina da kucuk butceyle is yapabilecek bir realist hoca almak sart Lucescu gibi ne ala. Yoksa battikca batariz. Biz de taraftar olarak artik her mac stadi mi doldurcaz? Yoksa tum alisverisimizi gs storeden mi yapacaz napacaksak takimi 2-3 sezonda iyi duzeye getirmeliyiz. Artik is Brumayi neden oynatmadin? Sneijder neden yedek? Faslini coktan gecmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim anlamadığım Sneijder'i oynatmayan,geldiği gibi Sabri'yi affedip her maç 11 oynatan da mı Ünal Aysal?Tamam Aysal'ın da çok büyük hataları oldu (Selçuk ve Burak'a zam yaparak kontrat yenilemek) Ama yerine gelen yönetim Aysal'dan dahada kötü uyanın artık.Sneijder'i Bruma'yı Muslera'yı şutlayacaklar takımdan yerine torpilli yerlileri ve pinoları jo ları alacaklar.
  • o beğenmediğin ilic selçuk un yerinde oynasaydı daha mutlu olurdum.
  • 2 Sene şampiyon olurken " böyök böşkön öysöl"
  • Aysal takimin ekonomik realitesini hice sayarak avrupanin iyi ekonomilerine sahip takimlari gibi transferler yapti. Amrabata Brumaya bilmem kac milyonlar vermeler. Kac sezondur golcu eksikliginden neredeyse stad dile gelip forvet forvet diye seslenecekken burakin maasina zam yapmalar. Mahalle maci yapsam 18e almayacagim selcuga zam yapmalar. Bu boyle uzar gider. Yeni yonetim kemer skmaya basladi. Unal beyimiz skntidiya gelemeyecegi icinde cekti gitti vaziet bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl bu hale gelindi anlamak mümkün değil. 2 yıl üstüste şampiyon oluyorsun. 2 sene üstüste şampiyonlar liginde gruplardan çıkıyorsun. 3 yıl boyunca şampiyonlar ligine tek başına katılıp gelirin tamamını alıyorsun. Ancak gelinen nokta yine GS fakir yine maaşlar ödenmiyor. Anlaşılan yine başkanın biri çıkıp tv karşısında para dilenecek. PEKİ ARKADAŞ BU KAZANILAN PARALAR NEREYE GİDİYOR BİR ALLAH'IN KULU AÇIKLASIN!!!!
  • StoryBro kullanıcısına yanıt
    Boyle tek bir mesajimi bulursan screenshot yapip burada paylas kendimi 1 ay banlayacagim

• Targetman kullanıcısına yanıt
    Kardesim bu kadar parayi savurursan olacagi bu. Bizim bu transferleri yapabilmemiz icin 8-10 senedir her sene cl ye gitme en azindan 5-6 seferde gruplardan cikmamiz gerekirdi ama biz de Turk kulturu biz alalim baba odemeleri hallederiz, kaciyo muyuz ya ne olacak vs.. mantigi oldugu icin ahada boyle patlariz. Memlekette planlama yapip gercekci calisan insanlara korkak pisirik gozuyle bakiliyor. Aha boyle hayalo kahramanlar da takimin en az 5-6 senesine maloluyor

• Burak ile Selcuğu nereye satıyon? 3'er milyon maaşları var. Kimse almaz. Maaş farkını vermen lazım.
  • MetalWave kullanıcısına yanıt
    en begenmedigimi soylemedim ki kardesim. Herhalde sadece basligi okudun.

• quote:

Orijinalden alıntı: neuro

Burak ile Selcuğu nereye satıyon? 3'er milyon maaşları var. Kimse almaz. Maaş farkını vermen lazım.

Abi suan yazdigimdan bende hoslanmiyorum (zira ne olursa olsun futbolcu protestolari hos is degil) ama seyirci burak ve selcugu uslubunca bir tepko gosterirse onlar da kendileri gider zaten

• bu takımın kurtuluşu bu taktiktir.

muslera
    tarık-semih-koray-telles
    melo-selçuk
    olcan-sniejder-bruma
    burak

hücumu seven oyuncular ile kurulmaldır. oyun felsefesi de yediğinden fazla at olmalıdır. yoksa sabri, balta, cemaili, yekta, emre vs. oyuncularla fark yaratamazsın. en yakın transfer döneminde muslerayı satıp bolatı alacaksın takıma. burak'ı kesip kaliteli yabancı santrafor alacaksın. türk stoper transfer edeceksin. bu Allah'ın belası yabancı kısıtlamasından ötürü başka çıkar yolu yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Targetman

Nasıl bu hale gelindi anlamak mümkün değil. 2 yıl üstüste şampiyon oluyorsun. 2 sene üstüste şampiyonlar liginde gruplardan çıkıyorsun. 3 yıl boyunca şampiyonlar ligine tek başına katılıp gelirin tamamını alıyorsun. Ancak gelinen nokta yine GS fakir yine maaşlar ödenmiyor. Anlaşılan yine başkanın biri çıkıp tv karşısında para dilenecek. PEKİ ARKADAŞ BU KAZANILAN PARALAR NEREYE GİDİYOR BİR ALLAH'IN KULU AÇIKLASIN!!!!

143 tane araç kiralamışlar adamlar
    araç kiralama diye geçme yakıt parası hariç milyon eurolar harcanmış
    ceomuza aylık binler uero para ödeniyor onun gibi kaç tane profesyonele neler önemiştir kimbilir bülent tulun falan
    kurumsal olduk ya. yani anlayacağın paralar bir güzel hiç edilmiş
    birde aysal denen herif yatakta yapamaığı fantazilerini Galatasaray üzerinde yapmış oldu
    ceketini aldı çekti gitti. anderlechte yatırım yapmakla meşgul şuan
    bugün Galatasarayın maçının olduğundan bile bihaberdir kesin.

• ilic mi? sen ilic'i izledin mi be adam
  • Ilic gelse hayir demem.

• lincoln için iliç i satmıştık ve bence iliç kalsa lincoln den daha yararlı olurdu G.saray zaten hep böyle kritik hatalar yapıyor

Jo için Nonda yı yedik

Lincoln için İliç i yedik

Pino için Keita yı yedik
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaragoza

quote:

Orijinalden alıntı: neuro

Burak ile Selcuğu nereye satıyon? 3'er milyon maaşları var. Kimse almaz. Maaş farkını vermen lazım.

Abi suan yazdigimdan bende hoslanmiyorum (zira ne olursa olsun futbolcu protestolari hos is degil) ama seyirci burak ve selcugu uslubunca bir tepko gosterirse onlar da kendileri gider zaten

Selçuk gidebilirde burakta o karakter olduğunu şahsen düşünmüyorum zaten o karaktere sahip olsa ne antremana şikayet ederdi yahut oturup biraz düşünürdü ben kimim ben napıyorum bir insan her gol kaçırdığında aynı haraketi yapıp, her yere atışında ufacık sebeplerde aynı tepkiyi verip, sürekli ofsayata kalıp top kontrolüne zaten değinmiyorum bunları 7 cihan bilirken onu geçtim bunlar en az 2 kez maçın tekrarını izlemiştir herhangi maçın o bile yeter kendinin ne kadar faydasız olduğunu görüp hala utanmadan miilyonları alıp ve üzerine zerre düzelmiyorsa ben bu adamdan herşeyi beklerim.

• iliç ve prates bugün olsa 11 oynarlar, prates burak'a abanıp abanıp gol atar
  • Aysal cimri bir adam olsaydı efsane bir başkan olabilirdi. Ama çok savurgan davrandı, çok gereksiz transferler, uçuk kontratlar yaptı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _PerenaL

bu takımın kurtuluşu bu taktiktir.

muslera
    tarık-semih-koray-telles
    melo-selçuk
    olcan-sniejder-bruma
    burak

hücumu seven oyuncular ile kurulmaldır. oyun felsefesi de yediğinden fazla at olmalıdır. yoksa sabri, balta, cemaili, yekta, emre vs. oyuncularla fark yaratamazsın. en yakın transfer döneminde muslerayı satıp bolatı alacaksın takıma. burak'ı kesip kaliteli yabancı santrafor alacaksın. türk stoper transfer edeceksin. bu Allah'ın belası yabancı kısıtlamasından ötürü başka çıkar yolu yok.

Biz burak ve selçuğu oynatmayalım 9 kişiye razıyız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.