Şimdi Ara

Kim bu muhabir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Twitter'da orada burada görüyorum aşağıda sorulan soruları.Kim sordu bu soruları yada gerçek mi bilen birisi aydınlatırsa sevinirim.Helal olsun o muhabirlere.

Muhabir: "Bu maç kadroya almadığınız Sneijder'in kişisel becerisi ile Fenerbahçe'yi yendiniz.Takım olarak kimi yeneceksiniz ?"
    Cevap gelmedi.

Muhabir: Kondisyona önem veririm dediniz Emre Çolak'ın ilk yarı pili bitti. Bunu antremanda görmüyor musunuz ?
    Prandelli: Haklısınız

Muhabir: 5 aydır siz takımla ne çalışıyorsunuz. Ayrıca bu mantık ile kimi yenebilirsiniz ?
    Prandelli: Haklısınız, herkesin düşüncesi farklı

Muhabir: Açıkca soruyorum Albayrak kadroya etki ediyor mu? Hızlı oynamalıyız diyorsunuz Sneijder yedek kalıyor bu nasıl bir mantık?
    Prandelli: Ben kadro için baskı görmüyorum.

Ayrıca eklemek istediğim bir şey var

Abdürrahim Albayrak: "Bir maç kaybettik ne olacak bu tepki neden verildi alt tarafı bir maç kaybettik."

• Eklemeyi unuttum.

Abdurrahim Albayrak: "Taraftar neden yuhluyor ki ? Selçuk Trabzon'da kaç tane frikik golü attı..."
  • gerçek olacağını sanmıyorum. adama bir sen aptal mısın diye sormadığı kalmış. o nasıl bir üslup öyle.
  • Albayrak kadro için etki yapmış ki savunma modu açık kalmış .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arkedios

gerçek olacağını sanmıyorum. adama bir sen aptal mısın diye sormadığı kalmış. o nasıl bir üslup öyle.

Aynen öle oldu canli dinledim.

Hatta daha bile ağir konuştu tamamini yazmamiş arkadaş.

Prandellinin hiç sayginliği yok .futbolcusuda gazeteciside saygi duymuyor.

Kimse miklemiyor. Cunku bi dedigi bi dedigini tutmuyor.

• Bu sorular soruldu mu grrcekten ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • abi adamın kendisine birazcık saygısı olmaz mı ya
    bu sorular soruldu en azından haksız olsan bile bir tepki ver bir şey düşündüm denedim de yok arkadaş nerden geldi bu adam başımıza
  • quote:

Orijinalden alıntı: INTRUDERTR

quote:

Orijinalden alıntı: Arkedios

gerçek olacağını sanmıyorum. adama bir sen aptal mısın diye sormadığı kalmış. o nasıl bir üslup öyle.

Aynen öle oldu canli dinledim.

Hatta daha bile ağir konuştu tamamini yazmamiş arkadaş.

Prandellinin hiç sayginliği yok .futbolcusuda gazeteciside saygi duymuyor.

Kimse miklemiyor. Cunku bi dedigi bi dedigini tutmuyor.

Valla çok şaşırdım. Prandelli'nin hiçbir tepki vermemiş olması çok ilginç.

• quote:

Orijinalden alıntı: megi21

abi adamın kendisine birazcık saygısı olmaz mı ya
    bu sorular soruldu en azından haksız olsan bile bir tepki ver bir şey düşündüm denedim de yok arkadaş nerden geldi bu adam başımıza

Dediği daha dinlenmiş bi kadroyla çikmak istemiş. Milli maclar vs.ama hollanda milli takiminda bu hafta yedek kalan sadece sneijder olmuş.

Demmkki senin tarzin dunyada gecmiyor.

Bence sneijderi gönderme plani yapiyorlar.cunku başka akilci mantikli aciklamasi yok bunun.

Oyuncu nasil dinlendirilir.

Oynatirsin as adamlarini skorunu alirsin sonra oyundan alirsin.

Dortmun macinda guardiolada hata yapti ribery i ilk 11 başlatmadi.seyirci ribery i istedi .adam girdi penalti asist yaptirdi aldi maci munih.

Sneijder da girdi alver yapti oda bi katki vermedi .keşke biraz daha istekli olsaydi.

trabzon gibi komple takimin değişmesi lazim.

Mancini muhtemelen bu selcuk bilmemne hicbirini istemiyorum dedi ondan gonderildi ben buna inanmaya başladim.

• Prandellinin kadro seçimlerine karışıyorlar. Prandellide alıyo maniyi kuklalık yapıyor. Selçuk veriyor talimatı abdülrahime, abdülrahimde prandelliye diyo sen istiyon mani, benim dediklerimi yap. Ince işler dönüyor çok ince işler...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ALBAYRAK basimiza bir bela
  • Albayrak gibi adamlar çok tehlikeli.Galatasarayın evladı yok memleketin evladı diye diye Sneijderide Brumayıda satacaklar göreceksiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.