Şimdi Ara

500 TL+55 TL BONUS Victor P1 DÖRT ÇEKİRDEK 8MP 5' QHD IPS EKRAN 1GB RAM 8GB dahili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.166
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Victor P1 DÖRT ÇEKİRDEK 8MP 5" QHD IPS EKRAN 1GB RAM 8GB dahili (64GB microsd destekli)

http://www.n11.com/victor-p1-8gb-beyaz-P30493025

quote:

55 TL bonus puan
    %1.6 avantajix para iadesi
    200/33 TL indirim çeki

Çek alabileceğiniz adresler

http://forum.donanimhaber.com/forumid_841/filt_11356/tt.htm

http://forum.donanimhaber.com/m_54670258/mpage_3365/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 16 Aralık 2014; 9:51:28 >

• 03.11..2014 tarihinde hizlialdan aldigim ama hic acmadigim telefounumu satiyorum zenfone 6 aldığım icin oylecevduruyor
  • çok iyi fiyat, teknik servis konusunda bisey diyemeyeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çözünürlük 960x540 sanırım, öyle ise vasat.
  • Tüm yorumlarında dokunmatik sıkıntılı diyor. Yaklaşmamak lazım.

• 3-5 daha verip quatro f1453 alınabilir.

•  500 TL+55 TL BONUS Victor P1 DÖRT ÇEKİRDEK 8MP 5' QHD IPS EKRAN 1GB RAM 8GB dahili 500 TL+55 TL BONUS Victor P1 DÖRT ÇEKİRDEK 8MP 5' QHD IPS EKRAN 1GB RAM 8GB dahili 500 TL+55 TL BONUS Victor P1 DÖRT ÇEKİRDEK 8MP 5' QHD IPS EKRAN 1GB RAM 8GB dahili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 25 Kasım 2014; 1:24:02 >

• güncellendi
  • dokunmatik sorunu yok cihazı kalibre edin yeter.teknik servisi iyi.
  • aynı özelliklerde cihaz 400 tl ye satılıyor Quatro diye bir cihaz ancak servisi nasıl bilmiyorum.Quatro n11 indirimlerle daha uyguna da gelebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersin böcek ilaçlama -- 18 Aralık 2014; 23:48:26 >
  • Firmaya o kadar saydırdıktan sonra bunları söylemen çok komik. Bir de bütün mesajlarını editlemiş silmişsin. Yazık
  • Sakın almayın,teknik servisi iyi ama yazılım desteği sıfır.U2 kullanıyorum.

• yazılım desteği zayıf haklısınız.bende Victor p1 kullanıyorum.herhangi bir güncelleme geleceğini sanmıyorum.Quatro kullanan arkadaşlar yazılım desteği nasıl.Telefonun çindeki adını bulabilsek rom ları ordan takip ederdik.Victor P1 in orijinal adını bilen var mı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersin böcek ilaçlama -- 18 Aralık 2014; 23:50:16 >
  • tlfu aldığıma alacağıma pişmanım. servis tam bir fiyasko. kusurlu ürünü yapmadan aynen geri gönderdiler.
  • işin açıkçası bu telefonu aldığıma bende pişman oldum.benim telefonum da 2 kere aynı arızası verdi tamir edildi.şu an çalışıyor ancak telefondan soğudum.Gps performansı kötü,sesi kötü,dokunmatiği kötü.yazılım desteği yok yurt dışında telefonun elli tane adı var bir tane rom u yok Victor un sitesindede rom u yok.Sadece teknik servis hızlı tamir edip gönderiyor.Keşke bozulmasa tamir de görmese.almayı düşünen varsa telefon satılıktır.
  • Telefonun yurt dışı adları Mlais MX28 – Elephone P7 mini – Kuphone C1 N9700 – Sesonn N9700 – MHP N9700 – Vifocal N9700 – Star N9700 – HDC Galaxys S5 N9700 – Goophone X2 – Mijue M7 – Catee CT300
  • quote:

Orijinalden alıntı: lalezarorkun

işin açıkçası bu telefonu aldığıma bende pişman oldum.benim telefonum da 2 kere aynı arızası verdi tamir edildi.şu an çalışıyor ancak telefondan soğudum.Gps performansı kötü,sesi kötü,dokunmatiği kötü.yazılım desteği yok yurt dışında telefonun elli tane adı var bir tane rom u yok Victor un sitesindede rom u yok.Sadece teknik servis hızlı tamir edip gönderiyor.Keşke bozulmasa tamir de görmese.almayı düşünen varsa telefon satılıktır.

Bu yazdiklarindan sonra senin teli alacak adam cikmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat performans cihazı diye aldık.insan bari dokunmatik ekrana özenir discovery 1 in ekranı bile bu telefondan iyi hatta victor u2 mediamarkttta inceledim benim cihaz kadar olamasada onun da dokunmatiği kötü.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.