Şimdi Ara

Siz Hoca mı Arıyorsunuz yoksa...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    yaniii,
    SİZ HOCAMIZ KÖTÜ GİTSİN Mİ İSTİYORSUNUZ YOKSA SELÇUK'U BURAK'I KESECEK HOCA MI İSTİYORSUNUZ?

İkisi çok farklı.
    hiç kendinizi kandırmayın, hocalar bize kimyası uymaz ıvır zıvır ama bize gelen her hoca gayet iyi hocalar boş adamlar değil ama sorun nerede?

mancini geldi, burada böğürdüm dedim ki mancini iyi hocadır zaten sen hangi çapınla bu adamı eleştiriyorsan... her neyse ha bizde başarılı olur olamaz bunlar ayrı şeyler ama selçuk burak'ı kesmediği sürece gs iyi oynamaz dedik kesmek de yetmez yerine oyuncu almak gerekir dedik.... Ben mancini için dedim yaz döneminde bunların yerine adam aramazsa zaten ipini keser ve gitti zaten.

prandelli geldi dedim yine kessin bu iki sevgiliyi ama olmadı...

BEN HOCALARIN GİTMESİNİ HOCALAR KALİTESİZ DİYE DEĞİL!! SELÇUK'U BURAK'I KESECEK İRADEYE SAHİP OLMADIĞI İÇİN GİTMESİNİ İSTİYORUM.

adamlara hak veriyorum, avcı kesti tıpış tıpış koydu..
    mancini kesti bi kere, tıpış tıpış koydu.
    prandelli kesti, tıpış tıpış koydu.

tüm medya, sosyal medya, gazeteler, tribünler, baskı yapıyor adamı KESEMİYOORR!!

bence siz bunu tartışırsanız doğru şeyleri görebilirz çünkü değişecek bir hoca selçuk'a verilecek 90 maçlık bir kredidir.

HOCAYI SNEİJDER'I YEDEK BIRAKTI DİYE DEĞİL SELÇUK'U OYNATIYOR DİYE ELEŞTİRİN..3-4 YİYORUZ DİYE DEĞİL SELÇUK'U OYNATIYOR DİYE ELEŞTİRİN...çünkü sneijder oynamasa bile bugün gs aktif bir orta saha ve iyi bir forvetle maçı kazanırdı sneijder'a normalde ihtiyacı yok galatasaray'ın eğer gerçekten galatasaray seviyesinde oyuncuları olsaydı... ama sneijder olmayınca iyice dökülüyoruz. bir takımın iyi kadrosu varsa öyle 1-2 eksikle evinde bir nihayetinde bir anadolu takımı trabzona bu kadar etmez ama YOK İŞTE!!!

• selçuk burak'ı kesecek hakedene formayı verecek adam istiyoruz ama hale bakılırsa kimse kesemeyecek bu adamları.
  • Bi TD gelse Burak,Selçuk siz bi çekilin kenarı dese,Semih dese 3 senedir hep aynı seviyedesin kritik hatalar yapıyorsun artık kendini toparla dese gitse Koray'a şans verse,Yekta yerine Dzemaili yerine Bruma'yı kanada koysa,Hakan Balta yerine Telles'i,Sabri yerine Tarık'ı koysa,Muslera'ya çok formsuzsun artık toparlan ulan dese..
  • her maç aynı hata her maç sonrası aynı hata..

hep hocayı tartışıyoruz, diyorunuz ki selçuk burak eleştiriliyor hayır eleştirilmiyor kardeşim ÖYLE ISLIKLA ÇÖZÜLMEZ.

benim 2-3 kez hariç hocayı eleştirdiğimi gördünüz mü? hayır çünkü sorun hoca da değil... HOCANIN SELÇUK'U OYNATMASINDA BİLE SUÇ HOCA DA DEĞİL ÇÜNKÜ TÜRKYE'DE BU ADAMLAR OYNAMAK ZORUNDA..

adam yönetim tarafından göklere çıkarılıyor kesiyor ortalık birbirine giriyor takım içinde amatör zihinlerin egemenliği var...OLMUYOR!

hocayı eleştirmeyin hoca gider x gelir bu adamlar yine oynayacakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sieve

Bi TD gelse Burak,Selçuk siz bi çekilin kenarı dese,Semih dese 3 senedir hep aynı seviyedesin kritik hatalar yapıyorsun artık kendini toparla dese gitse Koray'a şans verse,Yekta yerine Dzemaili yerine Bruma'yı kanada koysa,Hakan Balta yerine Telles'i,Sabri yerine Tarık'ı koysa,Muslera'ya çok formsuzsun artık toparlan ulan dese..

Balta iyi bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shredded

quote:

Orijinalden alıntı: sieve

Bi TD gelse Burak,Selçuk siz bi çekilin kenarı dese,Semih dese 3 senedir hep aynı seviyedesin kritik hatalar yapıyorsun artık kendini toparla dese gitse Koray'a şans verse,Yekta yerine Dzemaili yerine Bruma'yı kanada koysa,Hakan Balta yerine Telles'i,Sabri yerine Tarık'ı koysa,Muslera'ya çok formsuzsun artık toparlan ulan dese..

Balta iyi bence

Telles baltanın eline su döken adamın ayakkabısını cilalayamaz..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.