Şimdi Ara

Alliance Rekkles confirmed !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence kendine yazık etmiş olur. Puszu'nun Rekkles'tan bir farkı yok, Rekkles daha agresif.
  • Lucifer kullanıcısına yanıt
    EU'nun en iyi takımına transfer olarak nasıl kendine yazık etsin panpa, fanboyluğa ne gerek var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reckalesce

EU'nun en iyi takımına transfer olarak nasıl kendine yazık etsin panpa, fanboyluğa ne gerek var?

All tabii ki bir Fnatic değil.. Fanboylukta yapmıyorum ayrıca. Dünya şampiyonasında Samsung'u yenen bir takımdan bahsediyoruz.
  • ALL en iyi takim EU'da. Daha da güçleniyorlar. Rekkles'i severdim iyi oldu bu. EU LCS'de rakip tanimazlar şimdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fnatic'in son durumunu bilmiyorum ama severdim kendilerini her ne kadar bazen tabiri caizse "öküzlük" yapsalar da. Yine de Rekkles adına sevindim pozisyon bilgisi çok iyi olan saldırı gücü taşıyıcılarından biri.
  • All eu da şu anda en iyi takım ama hakkettiği için mi yoksa Eu da diğer takımlar kötü olduğu için mi bunu iyi düşünmek lazım.
  • Gecen haftadan beri All a gitdigi redditte konusuluyordu zaten. Ayrica Eu Lcs den ne zevk alacaz bilmiyorum, bildigin GPL ye dondu.

• Ben sevindim açıkcası. Rekkles ve Alliance beğendiğim oyuncu ve takımlardandı. İzlemek keyifli olacak.
  • Lucifer kullanıcısına yanıt
    yabancı bi ortamda falan deme de dalga geçmesinler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer

quote:

Orijinalden alıntı: Reckalesce

All tabii ki bir Fnatic değil.. Fanboylukta yapmıyorum ayrıca. Dünya şampiyonasında Samsung'u yenen bir takımdan bahsediyoruz.

fnatic kötü bir takım değil fakat fnatic bir all değil dostum.
  • Dün Froggen yayın yaparken arkadan sesi geliyodu sanırım Rekkles'ın.
  • Çok güzel bir transfer, peki Fnatic Rekkles'in yerini kimle doldurmayı düşünüyor; bununla ilgili bir dedikodu var mı?
  • Tabbz iyidi be

• G_Lilith kullanıcısına yanıt
    sOAZ, Peke ve Cyanide'ın Fnatic'den ayrılıp yeni bir takım kuracağı dedikoduları dolanıyordu bi ara Reddit'te. Onun dışında şuan free agent olan AD Carry oyuncularından bir tanesini kadrolarına katmaları gerek. Candy Panda'nın iyi olacağını düşünüyorum. Bunun dışında Alliance için gerçekten iyi bir transfer. Ben Krepo'nun da Nyph'in yerine gideceğini düşünüyordum fakat olmadı. Bakalım belki de olur belli olmaz. Tabzz'da iyi oyuncuydu ama sadece pozisyon bilgisi olarak iyi bir oyuncuydu bana göre. Mekanik bir oyuncu değildi. Rekkles'da ikisi de var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadouspan -- 24 Kasım 2014; 10:37:38 >
  • R.I.P. Fnatic xPeke de ayrılırsa fnaticden bir şey olmaz daha da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadouspan

sOAZ, Peke ve Cyanide'ın Fnatic'den ayrılıp yeni bir takım kuracağı dedikoduları dolanıyordu bi ara Reddit'te. Onun dışında şuan free agent olan AD Carry oyuncularından bir tanesini kadrolarına katmaları gerek. Candy Panda'nın iyi olacağını düşünüyorum. Bunun dışında Alliance için gerçekten iyi bir transfer. Ben Krepo'nun da Nyph'in yerine gideceğini düşünüyordum fakat olmadı. Bakalım belki de olur belli olmaz. Tabzz'da iyi oyuncuydu ama sadece pozisyon bilgisi olarak iyi bir oyuncuydu bana göre. Mekanik bir oyuncu değildi. Rekkles'da ikisi de var.

niels tabzz ve canydpandadan cok daha iyi neredeyse tum challabgerlar o sekilde dusunuyor

• ALL avrupanın en iyi takımı mı?

Kaboom > EU confirmed.

Rekkless'ı alırlarsa en iyisi olabilirler ama şuanda kesinlikle değiller.
  • Jungle duruumu ne shook takımda kalacak mı? Yoksa oda mı gidici?

• quote:

Orijinalden alıntı: Epic Sax Guy

yabancı bi ortamda falan deme de dalga geçmesinler

Ahahaah

beyler bence birazcık kendinize gelin... en son LCS'te ki fnc all maçlarını seyredin çok fazla değil bundan 3-5 ay önceki maçlar.. En son ALL 3-1 yenmişti ama iki takımında dünya şampiyonası garantiydi. ve yine tekrarlıyorum şuan EU'nun en iyi takımı Fnaticdir

ALL'ın elle tutulabilir bir başarısını gösterir misiniz bana?

Bunun haricinde dediğim gibi Fnatic Rekkles'ın yokluğunu fazla hissetmeyecektir çünkü 2013 de ki Dünya şampiyonasında Puszu'nun sergilediği performansa bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucifer -- 24 Kasım 2014; 15:02:24 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.