Şimdi Ara

Bu takımın sorunu ne ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Prandelli istifa diyene, o gitse takım düzelecek mi deniliyor ?
    Selçuk, burak oynamasın deniliyor, hemen cevap geliyor, onlar oynamasa takım düzelecek mi, bu kadar basit mi deniliyor ?
    Yönetim desen zaten yeni değişmiş.
    Bu takımın sorunu ne yahu ?

• Yönetim td istemiyor futbolculara 3-5 mac yenilin belki istifa eder diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadro kalitemiz Trabzona göre yerlerde. 3-4 topçu çıkar takımın alayı çöp bu kadar. Hiç taktik falan demeyin.

• Bu takımın sorunu hoca ve kadrodaki kalitenin düşüklüğü. Terim zamanında defansın ortasında oynayan urfalının, sağda esen ebouenin, solda tekniğiyle oyun görüşüyle rieranın yerinde onların onda biri etmeyecek Topçular oynuyor. Ayrıca baroşun elmanderin drogbanın önderliğindeki forvet hattı burak gibi beceriksizin elinde. Bir de bu olumsuzluklara elimizdeki tek yetenekli futbolcuyu kesme gafletindeki prandelli müsvettesi olunca.. Sonuç ortada arkaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: máwci

Kadro kalitemiz Trabzona göre yerlerde. 3-4 topçu çıkar takımın alayı çöp bu kadar. Hiç taktik falan demeyin.

Şaka mı bu ? 30 küsur kişilik gayet iyi geniş bir kadro var. Elbette avrupada iş yapacak düzeyde değil ama şu dandik ligde şampiyonluğa oynayacak 2 takımı oluşturacak malzeme var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratsen87

Bu takımın sorunu hoca ve kadrodaki kalitenin düşüklüğü. Terim zamanında defansın ortasında oynayan urfalının, sağda esen ebouenin, solda tekniğiyle oyun görüşüyle rieranın yerinde onların onda biri etmeyecek Topçular oynuyor. Ayrıca baroşun elmanderin drogbanın önderliğindeki forvet hattı burak gibi beceriksizin elinde. Bir de bu olumsuzluklara elimizdeki tek yetenekli futbolcuyu kesme gafletindeki prandelli müsvettesi olunca.. Sonuç ortada arkaşlar

Bir de sağ ve sol önde oynayacak gerçek anlamda o mevkilerin oyuncuları elimizde yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: chairman of the board

quote:

Orijinalden alıntı: máwci

Kadro kalitemiz Trabzona göre yerlerde. 3-4 topçu çıkar takımın alayı çöp bu kadar. Hiç taktik falan demeyin.

Şaka mı bu ? 30 küsur kişilik gayet iyi geniş bir kadro var. Elbette avrupada iş yapacak düzeyde değil ama şu dandik ligde şampiyonluğa oynayacak 2 takımı oluşturacak malzeme var.

lük kadroda gerçek anlamada tek santrafaor oynacak santrafor ile sağ ve sol ön ileride oynayacak gerçek anlamda büyük takım oyuncuları yok.. birde teknik direktörün yanlış dizilişleri cabası..
  • oyuncu kalitesizligi tabii ki gercekten 8. oldugumuz sezondan bir fark goremiyorum ben kadroda. melo sneijder haric aman aman bir fark var mi?

neill
    gokhan zan
    insua
    arda
    kewell
    baros
    misimovic
    bam
    pino

yekta emre sabri hakan balta falan zaten hala kadrodalar.

• Türk oyuncular kalitesiz.
    Melo, Chedjou, Sneijder, Muslera etrafına paf takım oyuncularıyla çıkalım bu skordan kötü sonuç alamayız.
    Sinan Gümüş, Bruma, Furkan Özçal, Birkan Vatansever, Hüseyin Altuğ Taş gibi oyuncularla oynasak bu akşamki kadar kötü oynayamaz bu takım.
    Birde Prandelli var tabi. Saftig 1, Prandelli 2 gelmiş geçmiş en kötü teknik direktörlerimiz.
    10-11 sezonunda kadro kalitesizdi ama en azından mücadele ediyordu, bu seneki kadro mcüadele bile etmiyor valllah sonumuz kötü.
  • tabiiki prandelli adam sneijder semih bruma gibi adamları oynatmıyor gidip ne yapmışlarsa yektamıs koraymış emre çolakmış Allahım sen akıl fikir ver ya bu kadro 2-3 senekinden cok farklı değil antrenör beceriksizligi

• sorun prandelli

takım kalitesi çöp diyenler
    tamam CL için çöp olabilir ama bu lig için bu takım kalitesi nasıl çöp dersiniz
    adam elindekilerden faydalanamıyor ki
    brumayı tellesi hangi takım istemez ligde fenerbahçe dahil ?
    adam bunları kadroya bile almıyor sneijder yedek şaka gibi
  • Melo ortasahada tek basina cirpinacak, Chedjou defansta tek basina cirpinacak, ileride Sneijder tek basina mac kazandirmaya calisacak geri kalanlarda yatacak... Al sana sorun, 3 kisi ile takim olmaz, olursa bu kadar olur. Birde Sneijder ben burada mutluyum kalmak istiyorum dedikce yonetim tarafindan kukla teknik drektore yedek birak emri geliyor, boylece belki gitmek ister diye dusunen zihniyet... Uzerine yerlileri gruplastiran, el ustunde tutan ama siyasi gorusu yuzunden Galatasaray taraftarini yerin dibine sokup hakaret edebilecek egitimsiz bilincsiz bir ay laf yu hoçam....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • takım çöp revizyona gidilmeli bu sözleşmelerle zor 5-6 seneyi bulur toparlanmamız
  •  Bu takımın sorunu ne ?

Bu takımın sorunu ne ?

Bu takımın sorunu ne ?

Bu takımın sorunu ne ?

• Takımın kendine güveni kalmamış; maç bitse de eve gitsek havasındalar...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.