Şimdi Ara

HERKES GENÇLİĞİNDE YAPTIĞI ÇILGINLIĞI YAZSIN

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlıktada belirttiğim gibi herkes gençken yaptığı bir çılgınlığı yazabilirmi ?

• Yas 18 olana kadar cok delilik yaptim aklima gelenleri sayayim Marketden pahali urunler calmak cikolata oyuncak parfum vs bakkaldan patladikca top asirmak yolda gordugum herhangi bi kiza gidip teklif etmek insaatdan atlamak sobaya tiner dokup evi az daha komple yakmak babadan dayak yemek kedileri atese atmak kopekleri sapanla taslamak gece araba alarmlarini otturmek bu yuzden polisden saglam job yemistik :) uzun zaman oldu cogunuda unutmusumdur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: clopin

Yas 18 olana kadar cok delilik yaptim aklima gelenleri sayayim Marketden pahali urunler calmak cikolata oyuncak parfum vs bakkaldan patladikca top asirmak yolda gordugum herhangi bi kiza gidip teklif etmek insaatdan atlamak sobaya tiner dokup evi az daha komple yakmak babadan dayak yemek kedileri atese atmak kopekleri sapanla taslamak gece araba alarmlarini otturmek bu yuzden polisden saglam job yemistik :) uzun zaman oldu cogunuda unutmusumdur

Umarim bu yaptiklarinin cezasini cekersin kedileri atese atmak ne birde gurur duyarak anlatmis

• clopin C kullanıcısına yanıt
    Kedileri ateşe atmak ve köpekleri sapanla taşlamak olmamış Ama diğerlerine güldüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alex Turner

quote:

Orijinalden alıntı: clopin

Yas 18 olana kadar cok delilik yaptim aklima gelenleri sayayim Marketden pahali urunler calmak cikolata oyuncak parfum vs bakkaldan patladikca top asirmak yolda gordugum herhangi bi kiza gidip teklif etmek insaatdan atlamak sobaya tiner dokup evi az daha komple yakmak babadan dayak yemek kedileri atese atmak kopekleri sapanla taslamak gece araba alarmlarini otturmek bu yuzden polisden saglam job yemistik :) uzun zaman oldu cogunuda unutmusumdur

Umarim bu yaptiklarinin cezasini cekersin kedileri atese atmak ne birde gurur duyarak anlatmis

+100000
  • yalnızlık
  • up
  • Hafta içi benden 12 yaş büyük birine çıkma teklifi etdim

• Mark_Mamzark kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fusuy02

Konu dışına konu açdım inanmayanlar olmuşdu sonuç olarak ettim ve ciddiye alınmadım

• ehliyetsiz şehirler arası yola gitmiştim. üstelik babamın haberi yokken. onun arabasını kaçırmıştım.
  • 17 yaşındayken 38 yaşında ki komşumuza aşık olmuştum. Ve ilk cinsel deneyimimi onunla yaşadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çılgınlık yapmadım sayılır mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sihnizinir

çılgınlık yapmadım sayılır mı ?

çok çılgıncaa
  • Kedileri kömürlükte aç bırakmıştım

• Beyoğlu-Tarlabaşını bilen bilir zaten ne kadar it kopuk varsa hepsi orda uyuşturucu ticareti falan aklınıza gelebilecek her türlü karanlık iş var orda neyse oraya tarlabaşına gitmiştik 3 kişi girdik mahalleye herkes tip tip bakıyor,mahalleye girer girmez bir adam çağırdı bizi buyrun gençler birşeymi istiyeceksiniz diye aşağıdan bir çocukta gelin gelin dedi biz tabi korkudan--- Direk sola dönerek kaçtık ve birdaha tövbe ettim gitmem oraya
  • quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

17 yaşındayken 38 yaşında ki komşumuza aşık olmuştum. Ve ilk cinsel deneyimimi onunla yaşadım.

yalana bak , aşık olabilirsin ama asla cinsel birliktelik yaşamassın forumda çoluk çocuk var diye milleti yemeye çalışma
  • Mark_Mamzark kullanıcısına yanıt
    sahi ya kadın ne dedi edit gelecekti kaçırdım ne oldu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mark_Mamzark

quote:

Orijinalden alıntı: Fusuy02

Konu dışına konu açdım inanmayanlar olmuşdu sonuç olarak ettim ve ciddiye alınmadım

http://forum.donanimhaber.com/m_99639644/tm.htm tamam buldum :)

• Öğrenciliğimde kyk yurtta kalıyordum. Dışarı çıkınca "yurt dışına çıktık" keh keh keh diye gülerdik. Gençliğimde yaptığım tek çılgınlık :(((

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.