Şimdi Ara

Donanım Haber: 'PC Dünyasının Kalbi'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Donanım Haber bu hafta da PC ve donanım dünyasındaki gelişmeleri yakından takip ediyor.

Güncel haberleri ve gelişmeleri değerlendirdiğimiz bu bölümde ayrıca 2 süpriz ürün kutu açılışı gerçekleştirerek ilk izlenimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

• Maşallah 1.30 saatlik video olmuş.
    Dolu dolu her saniyesini zevkle izledim. Güzel seri, kesinlikle devam etmeli.

• Çok güzel bir seri. Doya doya izledim. Emeğinize sağlık.
  • Erdi vs Tunahan espiri duellosu yapılsın. Hangisi diğerine daha fazla dayanabilecek merak ediyorum.

• İzleyeceğim mutlaka,Eskisi gibi Donanım bölümüne dahacok video ayirmaniz hosuma gitmeye basladi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güya en kaliteli bileşenler varmış tamamen yalan 970 strix te coil whine sorunları herkes tarafından biliniyor

• Kare monitör gerçekten çok güzel olmuş. İçerik tüketen insanlar için 16:9 veya daha büyük oranlı monitörler gerçekten güzel, fakat içerik üretiminde tam bir çile. Şahsen 16:9 monitörümü kod yazarken yan çevirdiğim oluyor.

• Onlerden.

• Teşekkürler video güzel olmuş.

• Erdi abi ile ender abiden biri mühendis mi?

• Donanım Haber Gururumuzsun.

• Gece gece elimde telefonla izlerken uyuklamışım .güzel bir video olmuş,teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elinize sağlık herşey çok güzel. yine söylüyorum arkaplanı değiştirin :)

• Bu tür donanım incelemelerini daha sık yapın en azından 2 haftada bir.

• Sadece konusma incelediginiz urunlerin videolarinida gosterin

• quote:

Orijinalden alıntı: CodeMachine

Erdi vs Tunahan espiri duellosu yapılsın. Hangisi diğerine daha fazla dayanabilecek merak ediyorum.

Tunahan'ı kimse geçemez.
  • Kendini şaka yapmaya fazla zorlamayın bence, biraz garip durum oluşuyor, bir ciddiyet bir de şaka yapma eğilimi oransız olunca izleyici garipsiyor. :D
    Bir incelemenizde de şöyle yeni nesil bir kasa toplasanız çok güzel olurdu.
    Overclok yapsanız, oyun testleri hani eskiden Mars 1 ve Mars 2 videoları vardı onun gibi bir şey yapsanız çok güzel olurdu.

• xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 19 Haziran 2020; 11:22:57 >
  • Programın süresini uzatmanız iyi olmuş. Çok yararlı bir program umarım devam edersiniz.

• şu sitede izlediğim en güzel program, umarım hiç bitmez ve süreler böyle uzun kalarak devam eder

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.