Şimdi Ara

Al Sana Sneijder Bruma Olmadan Koşan Takım Mücadele Eden Takım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tüm sorun bunlardı artık Takım Türk oyuncular Yekta!!! Selçuk Emre Sabri!!!! Burak'la 4 değil 3 yiyor Dzemaili Pandev Sneijder oynayınca 4 yemiştik

Ay lav yu Albayrak hocam.

• Bir kulüp,bir takım kendini nasıl bu hale getirebilir anlamıyorum valla. Çok değil,2 sezon önce ''Dream Team'' denilen takımın düştüğü hale bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shepherd.

Bir kulüp,bir takım kendini nasıl bu hale getirebilir anlamıyorum valla. Çok değil,2 sezon önce ''Dream Team'' denilen takımın düştüğü hale bak.

Her zaman demişimdir hocam gs yi gs yapan drogbaydı . Drogba aksaklıkları kapatıyordu o olmayınca aksaklıklar yüzeye cıkıyor işte
  • quote:

Bir kulüp,bir takım kendini nasıl bu hale getirebilir anlamıyorum valla. Çok değil,2 sezon önce ''Dream Team'' denilen takımın düştüğü hale bak.

RIP DREAM
  • quote:

Futbolculara hak etmediği kadar değer verirsen onlarıda pohpohlayan yöneticiler çok olursa durum bu oluyor hocam.
  • Ben size söylüyorum yakında muslera da yedek bırakılır.
  • Galatasaray, Sneijder'in yedek kaldığı toplam 6 maçta 1 galibiyet 4 yenilgi, 1 beraberlik aldı.

O 2 golü Fener'e atmayacaktın Wes.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

Ben size söylüyorum yakında muslera da yedek bırakılır.

Hocam zaten amaç yabancıları elden çıkarıp yerli ağırlıklı bir kadro kurmak ve Galatasarayı vasat düzeyine indirmek
    Sığınacakları bahanede hazır, Ünal Aysal borç bıraktı bizde böyle yapmak zorunda kaldık

Yeni sezonda ne Muslera ne Sneijder ne de Bruma kalacak
    Bi Melo kalır o da yaşından dolayı
    Selçuk ve Burak forma giymeye devam edecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thad Castle

quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

Ben size söylüyorum yakında muslera da yedek bırakılır.

Hocam zaten amaç yabancıları elden çıkarıp yerli ağırlıklı bir kadro kurmak ve Galatasarayı vasat düzeyine indirmek
    Sığınacakları bahanede hazır, Ünal Aysal borç bıraktı bizde böyle yapmak zorunda kaldık

Yeni sezonda ne Muslera ne Sneijder ne de Bruma kalacak
    Bi Melo kalır o da yaşından dolayı
    Selçuk ve Burak forma giymeye devam edecek

Bizimkilerde yaptı bunu. Ama bunu yapacaksan Prandelli'yi TD olarak tutmayacaksın o takımda adama da topçulara da yazık
  • Sneijder i kesip burak ı vs. oynatmak nedir hocam?Kadroyu Albayrak hazırlamıştır sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Israrla aynı oyuncularla oynamak nedir yav...
  • 3 yabancıyla sahaya çıkıyosun. Elinde sol kanatta oynayabilecek telles ve bruma var. Sen oraya yektayı koyuyosun

• Yerli oyuncular yabancı oyuncular kadar kendini vererek oynamıyor.Yabancı oyuncular maç içinde yerli oyunculara hep kızıyor ve bunda haklılar.Adamlar birşey yapmaya çalışıyor bizimkilerin umrunda değil.
  • Şedcu defans felan değil ha haberiniz olsun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.