Şimdi Ara

İşsizim ve Mutsuzum.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Askerden geleli 1 ay 1 hafta oldu ve hala işsizim.Normalde 4 yil optik sektöründe atölye ve satiş elemani olarak çaliştim askerliğim 1 yil oldugundan dolayi gidince yerime eleman alindiğindan dolayi geldiğimde mecbur işsiz kaldim.Her yere başvurdum cv biraktim çalişanlarla konustum haber verin dedim bir gelişme olursa diye ama yok bekliyorum yani ne yapmaliyim anlamadim..

Yer: Balıkesir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-Slim -- 22 Kasım 2014; 19:25:38 >

• Akasya avm'deki apple store a başvur
    Tam senlik iş
    Millete anlatırsın ayfonları

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ganja77 kullanıcısına yanıt
    Hocam balıkesirde oturuyorum istanbulda olsaydim ilk işim oraya başvurmakti zaten :)
  • Daha askerken geleli bir ay olmuş..Sikmayin canınızı ben 5 ay issiz gezmistim askerden sonra..Bu siralar ekonomik olarak durgun piyasa en kotu aralik ayinin içinde baslarsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gündüz06 kullanıcısına yanıt
    Gercekten piyasa cok kotu hocam herkez durgunluktan sikayetci

• Wow oynamayı deneyebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 13 aydır işşizim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayat Lokumu

Wow oynamayı deneyebilirsiniz.

ne kadar kolay alay edebiliyorsunuz. nasıl insansın sen yaa. adam müşgül bir durumda. siz de utanmadan abidik bir oyun oynayın diyorsunuz. bu kadar mı duyarsızsınız???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SISU -- 23 Kasım 2014; 11:59:34 >
  • O değilde kendimi bildim bileli piyasa'ya durgun derler. Yaşım 37

• quote:

Orijinalden alıntı: statükocu

quote:

Orijinalden alıntı: Hayat Lokumu

Wow oynamayı deneyebilirsiniz.

ne kadar kolay alay edebiliyorsunuz. nasıl insansın sen yaa. adam müşgül bir durumda. sen de utanmadan abidik bir oyun oynayın diyorsunuz. bu kadar mı duyarsızsınız???

İşsizsen iş bulmayı deneyebilirsin. Bunu yapıp yapmadığını bilemem ama belli ki psikolojik açıdan yıpranmışsın,ben de sana psikolojini onarma açısından öneri verdim. Olan bu yani ama demek ki sinirlerin çok gerilmiş bunu bile görememişsin,oyunun dandik olup olmamasını bile düşünmüşsün. Her neyse,sinirlerini yatıştırmanı öneririm sana,ben veya bir başkası senin istediğin gibi davranmak durumunda değiliz. Bu kötü niyetli olduğumuzu göstermez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sinirli falan değilim. sadece ne kadar vurdumduymaz olduğunu hayretle görüyorum. hayır madem seni ilgilendirmiyor niçin saçmasapan bir cevap yazıyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: statükocu

sinirli falan değilim. sadece ne kadar vurdumduymaz olduğunu hayretle görüyorum. hayır madem seni ilgilendirmiyor niçin saçmasapan bir cevap yazıyorsun?

Yani nasıl birşey bekliyorsunuz ki arkadaşın kendisini de o kadar çaresiz görmedim zaten heryere başvurdum bekliyorum canım sıkıldı ne yapmalıyım tarzında birşey demiş, yani daha ne yapsın ki zaten iş bulamayan insan ne yapabilir başka? İşe başvurur bekler ben de öylesine bir fikrimi söyledim.

• Beyler tartismayalim :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.