Şimdi Ara

Sneijder Neden yok? Ne yapmaya çalışıyor bu Adam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yedeklerde Tarık semih sneijder umut pandev var bir de 18 e giremeyen bruma var saka gibi yemin ederim oynamasi gereken adamlar yedekte yada kadroda yok. Çöpler ilk 11 de. Bravo sinyor

• Yanal bu kadroyu çarpar.
  • Sneijder bruma gibi adamlar kadroda yok bizi zaten Emre kurtaracak adamı hiç oynatmadı oynatmadı sonra ilk onbir helal gercekten

• Allah sabır versin beyler.
  • Prandelli anca deli eder..

• Prandelli değil bu kadroyu Albayrak yapmış. Çöpler 3 tü şimdi Emre ile 4 olmuş. Aklı sıra Sneijder'a ceza verecek . Ulan sen Sneijder ı mı cezalandırıyorsun yoksa taraftarı mı?? Takımda yaratıcı oyuncu yok , oyunu her an değiştirebilecek kalitede adam yok , Emre eğer bu takımın 10 numarası olacaksa vah bu takımın haline . Kendi sahanda oynuyorsun tek forvet ve arkasında Emre .. inanılır gibi değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maçı izlemekten vazgeçirdi. Böyle rezillik olmaz. Yetenek sizsiniz Türkiye izlerim daha iyi.

• hocanın genelde arkasındaydım. taktiksel olarak takım iyi gitmese de iyi şeyler yapmaya çalıştığına ve başarılı olacağına inanıyorum.
    ama yeter. sneijderin yedek bırakılması kabul edilemez artık. elinde sneijder varsa taktiği falan boşvereceksin. sneijderi yazacaksın, sonra onun etrafına diğerlerini yazıp taktiğini oluşturacaksın.
    bu bruma da bunun anasına bacısına mı sövdü ne yaptıysa, takımda dribling yapabilecek tek oyuncu . lan oynatmıyorsun bari kulübeye koy zararı ne sana?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

hocanın genelde arkasındaydım. taktiksel olarak takım iyi gitmese de iyi şeyler yapmaya çalıştığına ve başarılı olacağına inanıyorum.
    ama yeter. sneijderin yedek bırakılması kabul edilemez artık. elinde sneijder varsa taktiği falan boşvereceksin. sneijderi yazacaksın, sonra onun etrafına diğerlerini yazıp taktiğini oluşturacaksın.
    bu bruma da bunun anasına bacısına mı sövdü ne yaptıysa, takımda dribling yapabilecek tek oyuncu . lan oynatmıyorsun bari kulübeye koy zararı ne sana?

Hoca falan değil bu... Yada kovulmak için uğraşıyor

• Bence Albayrak yerli futbolcuları dinliye dinliye bu kadro için baskı kurdu, bu adam yerli futbolcuların performansı yükselince takım şampiyon olacak
    sanıyor haklı da ama bu yerliler Fatih Terim zamanında belli derece idare etti ama artık kalite düşüklüğü belli oluyor...
    Risk alıyor onlara güveniyor, onlar için Sneijder gibi adamı kaybediyor ve sonuçta kaybediyor, sonuç bu.

• selçuk burak yekta bu üçüde takım içinde hizip yaratan ve Sneijder'a cephe almış oyuncular. Takımı bozan bu şerefsizleri göndermedikçe Galatasaray iflah olmaz. koca ilk yarıyı.Emre ile başlayarak heba eden ,aylardır pas hatası yapmaktan başka hiçbir işe yaramayan Selçuk ve balon Burak 'ı ısrarla 11 de oynatan Prandelli de derhal gönderilmeli.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.