Şimdi Ara

SATILIK HTC Sensation SATILDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
2
Favori
326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Tokat İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhaba arkadaşlar.

Yeni telefon aldığım için, eski telefonumu satıyorum.

Telefonu temiz kullanmaya gayret etsem de köşelerinde ufak deformasyonlar olmuştur. Ancak herhangi bir çatlak veya kırığı yoktur.

Çalışmayan donanımı yoktur.

Kulaklığı duruyor fakat şarj aletini, kendininki bozulan ve Note 2 kullanan abime verdim.

Yaklaşık 2-3 aydır kenarda duruyor. Bir telefoncuya götürecek vakit bulamadım, bu yüzden ilan açıyorum.

Telefonun fiyatı 175 TL'dir. Diğer ikinci ellerine göre düşük fiyat vermemin sebebi kutu içeriğinin eksikliğidir.

Tokat ve Samsun'dan alıcılar telefonu gelip kontrol edebilir. Diğer şehirlerde ise önce havale alınır sonra kargo yapılır.

Alıcı arkadaşlar konu altına veya özelden mesaj yazarak iletişime geçebilir.

İyi forumlar.

Eklemem gereken, bahsetmeyi unuttuğum 2 konu var arkadaşlar.

İlk olarak, telefonun kulaklığı şu an memleketimde. Telefonu satma amaçlı yanımda getirdim fakat kulaklığı unutmuşum. İsteyen olursa, birkaç gün içinde kulaklığı temin eder telefonun yanında yollarım, veya kulaklığı memlekete gittiğimde daha sonradan yollarım.

Ayrıca telefonun ses açıp kapatma tuşu düşmüş. Şu an farkettim. 3-5 TL'ye hallolabilecek bir şey olduğunu düşünüyorum.

Resmini ekleyeyim:

Telefonun resimleri:

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SemihDulger -- 24 Kasım 2014; 3:31:47 >

• Almak icin pm:)
  • Arkadaş almadıysa ben alıyorum, pm.
  • cengiz han kullanıcısına yanıt
    Konuya tekrar bakar mısınız?
  • s_s64 kullanıcısına yanıt
    Konuya tekrar bakar mısınız?
  • Arkadasla alisveris seklinde anlasabilirsek alicam tabiki... cihaz icin kesin aliciyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.