Şimdi Ara

EVLAT İÇİN TABLET SEÇTİM-BAKABİLİRMİSİNİZ-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İlkokul birinci sınıfa giden oğluma tablet sözü vermistim. Açıkçası Ipad alıırm diye düşünüyordum ama Iphone Plus alınca İpad gibi bir cihaza da yüksek rakamlar ödemek istemiyorum. Asagidaki tablet yada baska önerileriniz olabilirmi? Bütçe Max 500 tl olsun. İpad mini lerde olabilir.

http://www.teknosa.com/urunler/125044293/lenovo-ideatab-a3000ah-7-wifi3g-tablet

• Hocam naptınız ya o yaştaki bir çocuğa büyük zarar olur :) bence alacaksanız galaxy tab 3 kids alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D2914531 -- 22 Kasım 2014; 16:37:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haklisiniz ama gelinen bu noktada kaçınılmaz oluyor. Uzun suredir benim telefonum yada bilgiayarda oyunlar oynuyor.

Bir sekilde alacagiz. Kontrollu sekil de de kullanacak.

Bu arada bu Galaxy tab 3 kids bizim çocugu kesmez. Onu kullanmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemele -- 22 Kasım 2014; 16:48:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemele

Haklisiniz ama gelinen bu noktada kaçınılmaz oluyor. Uzun suredir benim telefonum yada bilgiayarda oyunlar oynuyor.

Bir sekilde alacagiz. Kontrollu sekil de de kullanacak.

Bu arada bu Galaxy tab 3 kids bizim çocugu kesmez. Onu kullanmaz.

Sizin çocuk da tam yamanmış hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asus 176c üst düzey performans sunar. Bataryası orta karar gider. Özellikleri yeterlidir. Bir de lg gpad 7 inc öneririm. Bu asus'dan performans olarak daha düşüktür ama yine de iş görür. Asus'dan üstün yanı batarya performansı neredeyse iki katıdır ve standby'da asus gibi pil yemez..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkngzr

Asus 176c üst düzey performans sunar. Bataryası orta karar gider. Özellikleri yeterlidir. Bir de lg gpad 7 inc öneririm. Bu asus'dan performans olarak daha düşüktür ama yine de iş görür. Asus'dan üstün yanı batarya performansı neredeyse iki katıdır ve standby'da asus gibi pil yemez..

Sağolasın hocam.
    belirttiğiniz ürün ile Lenovo arasında kaldım.
    Lenovo da root ile konuşmada yapılabiliyor.
    Şarj çok önemli olmayacak uzun süreli kullanılmaz. Neticede
    Çocuk kullanacak 2 saat üstü haftada toplam 12 saat kullanır.

• Lg gpad 8.3 yada 7.0

Yukarıdakilerin sar değerini bilmiyorum ancak tab 4'ün sar değeri çok düşük. 3g gibi mobil bir bağlantıda yok. 0,4 gibi bir değerdi. Asus almayın, onun ki 2'ye yakın bir değerdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslara katiliyorum ve me176c diyorum. Cok performansli bir tablet. Lg ile bunun arasinda kalmistim asus u sectim. Iyi ki onu almisim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.