Şimdi Ara

Amerikadan Istediginiz Ürünler Getirilir - TARIH: 30 OCAK 2015 ...Referanslarim Guvenilirliğimdir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
13
Favori
3.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • [size=3]İLAN HER TÜRLÜ YORUMA KAPALIDIR, LÜTFEN TÜM SORULARI PM İLE SORUNUZ

Merhaba arkadaslar,

Bu sefer çok yakın iki arkadaşım Indiana dan Turkiye ye donecek ve tekrardan sizlere istediginiz urunleri getirebilecegiz.

Eski Konularım örnek;
    http://forum.donanimhaber.com/m_60863366/f_//tm.htm#60863366
    http://forum.donanimhaber.com/m_59683160/tm.htm
    http://forum.donanimhaber.com/m_57737909/mpage_2/tm.htm

[size=3]Donus Tarihim: 30 OCAK 2015

Bugune kadar 7 kez ulkeye gelisimizde bizden istekte bulunan ve alisveris yaptigimiz arkadaslarin tum urunlerini kendilerine sorunsuz bir sekilde ulastirdik. Bu sorunsuz alisverisler ve arkadaslarimizin memnuniyetleri beni daha fazla mutlu ediyor.

Oncelikle sabriniz icin tesekkurler, bu sefer bugune kadar gerceklestirdigim alisverislerden kaynakli olarak, edindigim butun tecrubeler ile sizlerin aklina takilabilecek butun sorulara bu baslik altinda cevaplamaya calisacagim, bu yuzden yazim cok fazla uzun oldu. Bunlarin haricinde akliniza takilan her soruyu bana sormakta cekinmeyin. Bugune kadar gelen hicbir mesaji cevapsiz birakmadim, birakmayacagim. Ilanimi okumakta gostermis oldugunuz sabir icin simdiden tesekkurler.

[size=3]1. URUNLERI NE ZAMAN, NASIL TESLIM ALACAKSINIZ?

Arkadaşlarım 30 Ocak 2015 de İstanbula gelecekler. Urunlerinizi Şubat ayının ilk haftası içinde kargoya vereceğiz yada Ataturk Havalimanina gelerekten elden teslim alabilirsiniz. Tabii bu imkana maalesef cogu arkadasimiz sahip degil, bunun yanisira İSTANBUL dan urunlerinizi ELDEN TESLIM edebilirim. ISTANBUL DISI yada ELDEN TESLIM ALMA imkani olmayan arkadaslarimiz urunlerinide gerekli ucreti banka hesabima yatirdiktan sonra istedikleri kargo ile alici odemeli olarak gonderebilirim. Urunleri ulkeye girisimden itibaren 3 gun icerisinde kargoya verecegim.

[size=3]2. URUNLERI NASIL TEMIN EDECEGIZ?

Daha onceki alisverislerimde oldugu gibi urunleri kendiniz online temin ederek size vermis oldugum ev adresime gondertebilirsiniz. Bunun karsiliginda ben sizden sadece belli bir TASIMA UCRETI talep edecegim. Ilanimda sizlere nerelerden urun talep edebileceginiz konusunda fikirler verip yardimci olmaya calissamda bazi arkadaslarimiz istedikleri urunu bulma yada satin alma konusunda sikintilar yasayabiliyorlar. Bu gibi durumlar ile karsilastiginizda caniniz sikilmasin, ben sizlere elimden geldigince yardimci olmaktan mutluluk duyacagim. Sadece istediginiz urunu bana soylemeniz yeterli bende sizinle birlikte istediginiz urunleri nerelerden temin edebiliriz diye arastirma icerisinde olacagim. Ayrica alim konusunda yardima ihtiyaci olan arkadaslarimiza, onceden de yaptigim gibi ONLINE DESTEK de olabilirim MSN yada Skype uzerinden. Bu sefer ben Türkiyede oldugum için telefonlada konuşabiliriz

[size=3]3. NERELERDEN URUN TEMIN EDEBILIRSINIZ?

Arkadaslar urun temin etme konusunda assagida ki sitelerden yararlanabilirsiniz.

http://store.apple.com/us
    http://www.amazon.com
    http://www.adorama.com
    http://www.bestbuy.com
    http://www.bhphotovideo.com
    http://www.jr.com
    http://www.ebay.com

Ayrica sunuda not olarak belirtmekte fayda var, bu sitelerde gordugunuz fiyatlarin uzerine VERGI eklenecek. (Bazi istisnalarin disinda, buda sizin sansiniza. Ebay de cogunlukla eklenmemektedir.) VERGİ ORANI %7 dir.

[size=3]4. URUNLERI EN SON NE ZAMANA KADAR TEMIN ETMEMIZ GEREKIYOR?

Urunlerinizin en son UCUS TARİHİNDEN BİR GUN ONCE adrese ulasmasi gerekiyor.

[size=3]5. GUVEN KONUSUNDA KI SIKINTILARINIZ NE OLACAK!

Evet arkadaslar belkide alisverisimizde en buyuk onem arz eden kisim burasi, GUVEN. Oncelikle bugune kadar yapmis oldugum alisverislerde bana guvenen tum arkadaslara tekrardan tesekkurlerimi iletmek istiyorum. Hic tanimadiklari bir insana, yapmis olduklari konusmalar sonucunda binlerce dolarlik urunlerini teslim ettiler. Bende onlarin bu guvenini bosa cikarmamak icin elimden geleni yaptigima inaniyorum ve yapmaya devam edecegim. Sizlerin bana karsi onyargili olmasini cok dogal karsiliyorum, cunku ayni durumda bende olsam ayni sekilde davranirdim. Bu yuzden sizlerin bana guvenmenizi saglamak icin elimden geleni yapacagimi bilmenizi isterim.

Sizlerden ilk istegim ilk once var olan referanslarima bir goz atmaniz, sevgili arkadaslarimizin yaptigi alisverislerde ki dusuncelerinin sizler icinde bir on ipucu olacagini dusunuyorum. Tabii bunlar belki sizler icin yeterli olmayacaktir, istediginiz takdirde sizlere kendim hakkinda daha detayli bilgiler vermekten kacinmayacagim, yada guven probleminizi asmak icin benimle telefonla konusmak istediğiniz takdirde sizleride geri cevirmeyecegim. Kisisel bilgilerime giris icin ufak bir kac detay vermek gerekirse; ben ENDUSTRI MUHENDISIYIM Şu anda Otomotiv sektöründe çalışmaktayım.

[size=3]6. URUN TEMIN ETME KONUSUNDA UCRET YADA ADET KOTASI MEVCUT MU?

(2 arkadaşım beraber geleceği için taşıma kotamız x2 şeklindedir)

Evet arkadaslar getirebilecegim urunlerin sayisinda bir kota mevcut. Devletimizin belirlemis oldugu her urunden en fazla 2 ser adet getirebilirim kurali maalesef ELEKTRONIK esyalar icin gecerli. Bu sinirdan oturu bazen once ben siparis vermistim gibi sikintilar yasayabiliyoruz. Buna bir aciklik getirmek istiyorum. Benimle once konusmaniz cok fazla bir sey ifade etmiyor, urunu kim once temin ederse oncelik ondadir. Bu konuda beni mazur gorun cunku daha once ki yasadigim tecrubeler sabittir.

Ayrica sizlere MINIMUM 20 DOLAR TASIMA UCRETI yada MINIMUM 20 DOLAR KAR ile istediginiz urunleri sizlere getirebilecegim. Yani bir dolarlik bir urun almis olabilirsiniz, ancak ben sizden minimum 20 dolar tasima ucreti talep edecegim. Boyle bir kotayi neden koydugumu sorarsaniz, bazen oyle istekler gelebiliyor ki diyecek bir sey bulamiyorum.Turkiye deki satis fiyati ile 5 TL fark olan urunler dahi istenmektedir. Urunlerinizi teslim almakla baslayip, size teslim etmemle sonuclanan surecte bir emek harcamaktayim, sizlerden bir ricamda lutfen bunu hafife almayin gercekten buyuk bir yuku mevcut. Anlayacaginizi umuyorum.

[size=3]TASIMA UCRETLERI:

Televizyon ve Ses Sistemleri;

*** Her turlu isteginiz degerlendirilir. Istediginiz urunleri soylerseniz ona gore fiyat konusabiliriz.

Bilgisayar ve Notebook/Netbook Tasima Ucretleri;

*** MacPro; 500 Dolar

*** 27'' iMac; 375 Dolar

*** 21.5'' iMac; 300 Dolar

*** 16'' - 17'' Notebook ve MacBook Pro; 170 Dolar

*** 13'' - 15'' Notebook, MacBook Pro, MacBook Air; 140 Dolar

*** Netbook; 100 Dolar

*** Minimac; 80 Dolar

Bigisayar Parcalari Tasima Ucretleri;

Bu fiyatlar sadece referans icindir, urunlerin ebatlarinda ki degisimlerden oturu istediginiz urunu soylerseniz ona gore net fiyati konusabiliriz.

*** Anakartlar; 50 Dolar

*** Islemciler; 30 Dolar

*** Ekran Kartkari; 30 Dolar

*** Hard Diskler; 30 Dolar

*** Klavye; 35 Dolar

*** Mouse; 25 Dolar

Ve bunlar haricinde istediginiz her turlu bilgisayar parcasi getirilir.

Cep Telefonu Tasima Ucretleri;

*** Cep Telefonlari; 100 Dolar (Urunlerin pasaport kayitlari alicilar tarafindan yapilacaktir)

Ipad ve Kindle Tasima Ucretleri;

*** iPad 3: 70 Dolar (4G li urunlere pasaport kayiti maalesef yapma imkanim yok)

*** iPad 2: 70 Dolar (3G li urunlere pasaport kayiti maalesef yapma imkanim yok)

*** Tabletler: 70 Dolar (3G li urunlere pasaport kayiti maalesef yapma imkanim yok)

*** Kindle: 60 Dolar (3G li urunlere pasaport kayiti maalesef yapma imkanim yok)

Fotograf Makineleri ve Video Kameralar Icin Tasima Ucretleri;

*** SLR Fotograf Makineleri Body; 90 Dolar

*** Buyuk Video Kameralar; 90 Dolar

*** Kucuk Video Kameralar; 75 Dolar

*** SLR Fotograf Makinesi Lensleri; 70 Dolar (Lutfen istediginiz lense gore fiyat sorunuz, büyük lenslerde ücret değişecektir)

*** GoPro Tarzi Kameralar; 60 Dolar

*** Kompakt Fotograf Makineler; 50 Dolar

Oyun Konsollari ve Aksesuarlari Tasima Ucretleri:

*** Oyun konsollari (PS, XBOX) Tasima Ucreti; 140 Dolar

*** Oyun konsollari (PSP, Nintendo) Tasima Ucreti; 60 Dolar

*** Istediginiz her turlu aksesuarlar getirilir. Istediklerinizi bana bildirirseniz ona gore bir fiyat belirlemesi yapabiliriz.

Not: Lutfen fiyat konusunda tartışmaya girmeyin, internetten PS3 fiyatlarını hepimiz görüyoruz ve biliyoruz. Benim taşıma ücretim budur.

iPod Touch, Shuffle Classic ve Diger MP3 ler icin Tasima Ucretleri;

*** iPod Touch ve Muadili Urunler: 50 Dolar

*** iPod Nano, Shuffle Classic ve MP3: 30 Dolar

Kulaklik Tasima Ucretleri;

*** Buyuk Tip Kulaklik; 45 Dolar

*** Kucuk Tip, Kulakici Kulakliklar; 20 Dolar

Not: Bazi arkadaslarimiz kulakici kulakliklardan istemektedirler ancak bazilarinin kutulari cok buyuk olmaktadir. Lutfen bunlar icin fiyat sorunuz.

Giyim Urunleri Tasima Ucretleri;

Istediginiz marka urunleriniz getirilir. Abercrombie, Hollister CO, American Eagle, Aeropostale vs...

*** Montlar; 60 Dolar

*** Kot ve Diger Pantolonlar; 25 Dolar

*** Kazaklar; 20 Dolar

*** Hoodies; 25 Dolar

*** Sweaters; 15 Dolar

*** Gomlekler; 10 Dolar

*** Polo Yaka ve Normal T-Shirt ler; 10 Dolar

*** Sortlar; 10 Dolar

*** Lutfen diger aksesuarlar icin fiyat sorunuz

Not: Minimum 20 dolar siniri mevcuttur.

Diger Urunler Tasima Ucretleri;

*** Snowboard; 100 Dolar (Lutfen urunun yaninda canta alacaksaniz fiyat sorunuz, ayrica cikacak ekstra kargo bedeli aliciya aittir)

*** Apple TV; 30 Dolar

*** Parfum; 25 Dolar

*** Saat; 25 Dolar (Bazi urunlerin anormal boyutta kutulari bulunmaktadir, lutfen bunlar icin fiyat sorunuz)

*** CD/DVD ler; 10 Dolar (CD/DVD basina, minimum 2 urun)

*** Istediginiz Kozmetik urunleri getirilir.

*** Istediginiz her turlu mutfak urunu getirilir.

*** Istediginiz araba bakim urunleri getirilir.

*** Kitap istekleri urunun agirligina gore degerlendirilir.

*** Apple Aksesuar istekleri degerlendirilir.

*** Anlasildigi takdirde vitamin haplari getirilebilinir.

*** Diger istekleriniz icin lutfen mesaj atiniz.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxman -- 25 Aralık 2014; 20:18:49 >

• Bir çift spor ayakkabı istesem olur mu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mithars

Bir çift spor ayakkabı istesem olur mu ?

pm
  • hocam 200$ geçmeyecek rakamlarda NETBOOK lazım ama bulma imkanınız ve net fiyatı ve taşıma ücreti konusunda yardımcı olursanız ciddi olarak ihtiyacım var... 10" ya da 11" olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: es_umit

hocam 200$ geçmeyecek rakamlarda NETBOOK lazım ama bulma imkanınız ve net fiyatı ve taşıma ücreti konusunda yardımcı olursanız ciddi olarak ihtiyacım var... 10" ya da 11" olabilir

pm
  • Bisiklet Getirme Şansınız Varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRJinKazamaTR

Bisiklet Getirme Şansınız Varmı?

yok hocam maalesef
  • pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: BusteID

pm

pm ler cevaplandı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.