Şimdi Ara

Lol oynayan kızlar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
4.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nathan - Drake

quote:

Orijinalden alıntı: Villi Lapsi

Kız olması neyi değiştiriyor anlamıyorum. Çevremde birçok kız var LoL oynayan; Allah'a söveni, oyun boyunca sesi çıkmayanı, oyun sırasında Whatsapp'tan mesajlaşanı, her maç try hard'a bağlayanı, sadece tek champ oynamasına rağmen onunla Bronze seviyesinde bile olmayanı, her lane'de oynayıp Diamond'a çıkanı dahil hepsi var. Hatta yayın yapan ve turnuvaya katılan kız takımlarından da tanıdıklarım var oldukça, hatta aralarında kendisine boost yaptıranları bile (meşhur cosplayer hatunlardan biri bu, merak edilirse adını veririm) biliyorum.

Demem o ki, kız veya erkek olması hiçbir şey ifade etmiyor zira her türden oyuncu var kızların arasında da. Sonuçta aramızda çüküyle LoL oynayan olduğunu sanmıyorum, varsa Twitch'te yayın açsın zaten efsane olur.

Kim acaba o cosplayer merak ettim?

Melodi Kızılgün. Wildfire'ın yayıncısı olduğu zaman takımdakilere hesabını boost'latmıştı.

• kızlar inanmayın amaç sizi ekliyip tanışmak kaynaşma sonrssını sız bılıyonus

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fnatic Janna

Evet en çok support oynarız falan filan

pardon küçük prens

• quote:

Orijinalden alıntı: Bloodly Knife

quote:

pardon küçük prens

Prens de olduk he

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tanıdığım bir kız var oyun hakkında hiç bir şey bilmiyor. Bırakın iyi oynamayı daha oynadıģı heronun adını bilmiyor. Her hangi bir koridora da bağlı değil kafasına göre takılıyor. En kolay seviye botlarda feedlemeyi başarabiliyor. Ama sonuçta kız değil mi küfür etmiyor ne olacak ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bloodimir

her ne kadar kadin erkek esitligine inansam da soyle bi gercek var ki erkeklerin ve kizlarin bu tarz islerde beynini kullanmasi farklidir. Bkz : Nefertiti,hurrem sultan , queen 1st elizabeth ulkenin blablasina koymus kadinlar zamaninda. Oyunlarda da oyledir ben hayatimda bot lane disinda bi rolde oynayip ligi silver dan yuksek olan bi kiz goremedim. yapamiyorlar cunku .

Nörolojik olarak açıklasana cinsiyetin beyin işleyişi üzerindeki farkları. Tarihi örnekler op zaten... Görmemen senin sorunun açıkçası...

Hatta bu konu uzasın kadından bilim ''adamı'', şöfor vs ye klişenin dibine vursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarK BrotherS

Thresh vcardı oyunda 20.dk da sur verilcek oyunda vermedik 55.dk ya kadar uzattık bu thresh kız tabi gitti tek başına adc yi çekti soınra kaçtı bidaha çekt kaçtı sonra öldü bizim nexus kuleleride yoktu kısacası sattı oyunu her kız da aynıdır ligi silver üzeri kız varsa eloboosttur yada sup oynuyodur yanındaki taşıyodur kızdan oyuncu olmaz beyinleri kıt bikere

Zeka seviyesi LoL gibi bir oyunla ölçülüyordu tabii şimdi sen baya yüksek zekalı da buluyorsundur kendini...İlginç tabii.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThePsych0

GENELİ(tekrar ediyim GENELİ tanıdığım d2 kızda var) oyunu çok iyi oynamazlar. Küfürbaz olmamaları konusunda kesinliklehak vermiyorum zira kadınlar gerekli şartlar ve rekabet ortamı hazırlandığında herkesten ve herşeyden fazla küfür ederler. Genel rolleri supporttur çünkü last hit derdi yok birşey yok. Alırlar sightstone u gezerler adc nin tepesinde 55 dk.
    Not:1.60 boyunda tek kaşlı kara saçlı 100kiloyum

Kore server'ı challengerdan sosyal antropolog konuştu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bloodly Knife

quote:

pardon küçük prens

Prens de olduk he

ehe pardon küçük piyemses

• quote:

Orijinalden alıntı: EuroAsia

Regl zamanı oynasana bide :d

Keşke pms'in her kadında olan bir sendrom olmadığını ve regl dönemi değil de öncesinde olduğunu bilseydin...ukalalıktan önce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloodimir

quote:

Orijinalden alıntı: G_Lilith

Lol oynayan erkeklerden hiç bir farkımız yok. Zaten sizde bunları yorumlarında söylemişsiniz. Seksist bakış açınızdan kurtulabilirseniz göreceksiniz, bu olumsuz örneklerinizin hepsi siz erkeklerde de var. Flame yapmamak, saygılı olmak ve hatalarını kabul etmek gibi olumlu örneklerin hepsi yine siz erkeklerde de var. Genel olarak; ne daha iyiyiz, ne de daha kötü. Aramızdaki tek fark ön yargılarınız sanırım.

yav he he hicbi farklari yokmus bsg. kimsenin seksist bakis attigi yok triplere girmeyin kendi kendinize ben anlamiyorum bu neyin kafasidir.

dogrulari soyledim orda.

Seksistin anlamını öğrensene.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nico Di Angelo

once bi araba kullanmayi soksunler lolude hallederler.

Kendi formula1 pilotu, ondan rahatsız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nahrime313

Şişman kızlardır

LoL oynayan erkekler Adonis idi evet.
  • Vampir denen velet kim la

• Wampir bence kiz hicbirseyi yedirememis

• quote:

Orijinalden alıntı: wampirrr

quote:

F1 pilotu olmama gerek yok. Trafikte ne zaman sacmalayan birini gorsem, kesin kadindir derim ve %90'i kadin cikar, geri kalanida acemi suruculerdir bence.

Edit: Ard arda tonla mesaj atmissin mersaj atmayi beceremiyorsun(uz) lolu ve arabalari tartismaya bile gerek yok nokta.
    (kizlari sinirlendirmek cok zevkli xD)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay Hayvan -- 27 Kasım 2014; 8:45:55 >

• İyi oyun oynamanın cinsiyet ile bir ilgisi yok, olay tamamen yatkınlık ile alakalı.
    Bayanlar genelde çocukluklarını bebeklerle, oyuncak tabak çanak ile oynayarak geçirdikleri için bilgisayar ve oyunlarına yatkınlıkları daha az oluyor. Bunların istisnası olan kabiliyetli bayanlar da zaten çeşitli platformlarda oyunlardaki yeteneklerini gösteriyorlar.
    Tabi şimdi çağımız çocuklarının elinden tablet, telefon, bilgisayar vs. düşmediği için bu durum da yavaş yavaş değişiyor.
  • Kızlarla ve dhden kimseyle duo girmeyin

• Daha dün metroda 2 tane kizla tanistim lol muhabbeti yapiyorlardi gayetde tatlilar bence yazilarinizi okumadim ama aptal degiller

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wampirrr

quote:

F1 pilotu olmama gerek yok. Trafikte ne zaman sacmalayan birini gorsem, kesin kadindir derim ve %90'i kadin cikar, geri kalanida acemi suruculerdir bence.

Edit: Ard arda tonla mesaj atmissin mersaj atmayi beceremiyorsun(uz) lolu ve arabalari tartismaya bile gerek yok nokta.
    (kizlari sinirlendirmek cok zevkli xD)

Dolmuş ve taksi şoförleri kadın olsaydı bu bilimsel istatistik bilgileri gerçekten anlamlı olma ihtimaline sahip olabilirdi.

Evet mesaj atmayı beceremiyorum çok zor çünkü hele ki anadilinin en basit dil bilgisi kurallarına bile hakim olmayan birine göre müthiş ''tespitler''.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.