Şimdi Ara

1000 civarı istediğim niteliklerde telefon tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1000 civarı azcık aşağı yukarı oynayabilir. her iki kamerasının da çekimi güzel ve net olmalı ve telefonu kullanırken seri olmalı. şarjı normal kullanımda bir günü rahat çıkartabilmeli. en uygun telefon hangisidir?

• Bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeknoÖneriler

Bu

+1 aynen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Bu

Bu telefon bu kadar iyi mi cidden. her konuda tavsiye ediliyor. ön kamerası, şarjı vs. iyi midir.

• quote:

Orijinalden alıntı: DDixon

quote:

Bu

Bu telefon bu kadar iyi mi cidden. her konuda tavsiye ediliyor. ön kamerası, şarjı vs. iyi midir.

1.000 tl için en iyisi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

1000 civarı azcık aşağı yukarı oynayabilir. her iki kamerasının da çekimi güzel ve net olmalı ve telefonu kullanırken seri olmalı. şarjı normal kullanımda bir günü rahat çıkartabilmeli. en uygun telefon hangisidir?

O civarda alınabilecek en mantıklı telefon g2 fakat dikkatli kullanmanızı öneririm ekranı dayanıksızdır.
  • Harrow35 kullanıcısına yanıt
    Ekrani dayaniksiz dediginiz telefonu bende kullaniyorum jelatinde yok kac kere düştu ne çizildi ne kirildi piyasada ekrani kirik lg g2 digerlerine gore cok daha azdir

• quote:

quote:

Bu

Herkonuda tavsiye edilmiyor stevejones denılen eleman her konuda bu telefonu tavsıye edıyor dıkkat et

• quote:

Orijinalden alıntı: emresoyak

Ekrani dayaniksiz dediginiz telefonu bende kullaniyorum jelatinde yok kac kere düştu ne çizildi ne kirildi piyasada ekrani kirik lg g2 digerlerine gore cok daha azdir

jelatin ile ekranın korunmasının alakasını çözemedim? g2 düşünen arkadaşa fikir vermesi açısından;

http://www.youtube.com/watch?v=lQQXkjrdBRc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harrow35 -- 22 Kasım 2014; 16:10:12 >
  • Bak eziklerin bana muhalefet edicem niye yanlis yonlendirmesine,biri sony ci digeri lg ci bir baskasi lumia dior iste hayalgucune gore,bir sony kadar saglam degildir ekbet dusmelere ama bende seyyardan aldigim kilifla 5.kez dusurdum hala ne kirik var ne catlak,ayni sarsintilarda apple falan helvasini kavurmustum coktan.

• quote:

Orijinalden alıntı: emresoyak

+1 bu hafta aldim g2 yi ve yakinen arkadasin g2sini dusurmuslugumde vardir birseyde olmadi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.