Şimdi Ara

25 Bine Max 30 Bine Spor Binek Araç Tavsiyeleri Bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maksimum 25-30 Bine kadar spor binek araç arıyorum. Genç olduğumdan dolayı arabanın güzel durmasını isterim ( öğrenciyim ) :D Aklımda Golf ve Astra var şu an 2005-2006 üstü kasalar. Az yakar çok kaçar tarzı başka ne tavsiye edebilirsiniz bu paraya?

arabadan pek anlamıyorum cidden ama dizel düşünmüyorum muhtemelen benzin+lpg bi araç alıcam cebimdeki paraya göre basarım artık :D Birde cevap atacak arkadaşlar nedenleriyle birlikte yazarsa çok sevinirim malum pek anlamıyorum arabalardan motorcuyum ben :D

• biraz ekle e46 bmw al lpgli
  • Bir kere 1.6 astra veya 1.6 fsı golf kaçmaz iyi yakar bunları ele bence .

Astra gtc falan alırsan da ogrenci isen üzer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NOSCE TE IPSUM kullanıcısına yanıt
    bu fiyata o araba yok malesef olanlar yabancı plakalı onunlada uğraşacak ne vaktim ne param var :)
  • Seat Leon

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    lpgli düşünüyorum demiştim. Kaçmasından kastım yani basınca biraz gitsin yüksek hızda gözüm yok zaten. peugeot 106 gibi falan gider heralde onun gibi kaçma kastım :D dediğim gibi çok anlamıyorum arabadan siz daha iyi bilirsiniz tabi
  • Citroen C4 VTS 2.0i 16V Atmosferik 180 hp. Tipi güzel, motoru gayet iyi 7bin ve üzeri devir çevirebiliyor, Çok yakın bir arkadaşımda var LPG'li kullanıyor ortalama yakıtı 11.5 litre, şehir dışı en az 6.5 görüyor dahada düşmüyor tüple binileceği için ortalama 30-35 kuruş bir tüketim olur zorlarmı bilemem sizi, karar sizin
  • Inque kullanıcısına yanıt
    leonda gerçekten görünüş olarak güzel araba fakat neden golf astra değilde leon dediğinizi söyleyebilir misiniz ? yani neye göre leon?
  • Abstraction kullanıcısına yanıt
    hoş araba buda fiyatta güzel yakmasını tüple karşılayabilirim sanırım :D iyi gider heralde bu :D
  • burnrogue B kullanıcısına yanıt
    Evet hocam araç hoş, gidişide gayet iyi haftada 2-3 gün araca biniyorum okula gidiyoruz, cam tavanlı araç 1400 kg ağırlığı var, 520d'yi tokatlıyor, 320d'yi tokatladığını söyledi ben inanmadım, A6 2.0 TDI'ı beraber tokatladık, yani denk güce sahip üst segment daha ağır olan araçları geçiyor ve atmosferik baya iyi devir çeviriyor. Alternatif olarak H kasa Astra GTC bakabilirsiniz ama onlarda 110 beygir civarı sanırsam.
    astralarada baktım kasa olarak daha güzel citroenden performans olarak çok fark olur mu ?
  • Citroen Saxo al
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abstraction

Evet hocam araç hoş, gidişide gayet iyi haftada 2-3 gün araca biniyorum okula gidiyoruz, cam tavanlı araç 1400 kg ağırlığı var, 520d'yi tokatlıyor, 320d'yi tokatladığını söyledi ben inanmadım, A6 2.0 TDI'ı beraber tokatladık, yani denk güce sahip üst segment daha ağır olan araçları geçiyor ve atmosferik baya iyi devir çeviriyor. Alternatif olarak H kasa Astra GTC bakabilirsiniz ama onlarda 110 beygir civarı sanırsam.

Öncelikle güncel kasa 5 veya 3 U asla tokatlayamaz hatta eski kasa 184 lugu bile tokatlayamaz E60 163-177 olabilir . Stock ise tabi . Sonucta BMW de Ciğerli dizel bile olsa arayı kapattırmaz .

Bunun haricinde evet cok deli makine citroen deyip geçenlere guzel ayar verecek bir arac . Ancak son sahibi olursunuz heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 22 Kasım 2014; 14:16:58 >

• @burnrogue performans olarak olur tabi hocam arada normal 1.2 1.4 benzinli bir aracın gücü kadar fark var.

Hocam bende söylemiştim 320d'yi zor geçersin diye, hem BMW'nin 0-100ü daha iyi, hem arkadan itiş, hem 8 ileri, hemde BMW dediğiniz gibi ciğerli yani ama geçtim diyor, 520d'yi geçmesine ağırlıktan dolayı ihtimal veriyorum çünkü güçler neredeyse denk ve 250 kg ağırlık farkı var, ama hiç şahit olmadım geçtiğine. Evet zaten çoğu lüks araç sahibi citroen deyip geçiyorlar, bu aracın kaç beygir olduğunu bilmiyordur alayı eminim, normal tek kapı araç sanıyorlar. 2.Elide baya yavaş haklısınız, o almadan bir kaç ay önce bakmaya başlamıştık araçlara, çoğu satılıktı aylardır ve öyle kaldılar piyasası neredeyse yok aracın

• Astradan kastım 1.6 gtc ne kadar fark olur bilmiyorum. Bi kac video izledim 1.6 normal polo astra gtc yi kalkıştan az sonra gecip gidiyodu polo gti değil normal. Yani öyleyse direk gidip golf alalım hic ugrasmadan

• 1993 Cadillac Seville 4.9
    1996 Audi a8
    1996 7.40i

Alınabilir.
  • Fiat punto 1.4 turbo 140 bg alınınabilir :)

Civiclerde alınabilir 2005 1.6 es manyak arabalardır :) yada 2000 1.6 vti civic 160 bg alınabilir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi APPY038 -- 22 Kasım 2014; 18:24:24 >
  • Seat leon çünkü sportif bir görünümü var cebinide yakıt konusunda çok yormaz. 30 bin lirayı gözden çıkardığında golf ve astradan daha dolu bir araçtır.
  • burnrogue B kullanıcısına yanıt
    Polo dizelse eğer 90 beygir başka 1.6 polo yok zaten eskileri saymazsak. TDI çok ciğerli bir motor yani gücüne göre beklenmediği kadar gidebiliyor küçük araçlar ama Astra 105 beygir ve atmosferik, dizel polodan daha yüksek devir çevirir Polo'nun geçebileceğini sanmıyorum ben belki sürücü kötüdür.

Şu araca bir bakın;http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-kazasiz-cok-temiz-orijinal-186504955/detay

Tam genç işi üniversite öğrencisi arabası

Guzel araba valla, tam benlik

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.