Şimdi Ara

ASUS MEMOPAD 7 ME176C 16 GB aldım. (Teknosa 309 tl)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar dün teknosadan me176c 16 gb olan model asus aldım. Fiyati ilk defa 339 a düstü. Dogum gunu cekiyle birlikte (-30tl) 309 a geldi. 8 gb olan modeli bile bu paraya bulmak zor. Lg gpad 7" ile arasinda cok kaldim ama asus agir basti. Cok iyi cihaz. Degerlendirmek isteyene haber vereyim dedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teknosanın internet sitesinden mi aldınız? Mağazasında baktım bulamadım.ben de almayı düşünüyorum ama teşhir ürünü gönderirler mi diye internetten almaya çekiniyorum.Eğer internet ten aldıysanız kaç günde teslim etttiler?
  • mburak07 M kullanıcısına yanıt
    Ben ödemeyi internet sitesinden yaptim. Magazadan teslim alma secenegini sectim. Teslim almak istediginiz magazayi seciyorsunuz. Bunu secerken de stok durumunu gosteriyor zaten. Eger magazada stok yoksa teslim suresi 1-5 gun gorunuyor. Magazada varsa 1 saatte teslim yaziyor. Ben odemeyi yaptim 1saat sonra magazadan aldim. Fabrika jelatini var kutuda. Teshir urunu satmalari imkansiz yani. Gonul rahatligiyla alin derim.
    Not: Odemeyi internet yapma nedenim kredi karti abimdeydi o yuzden. Magaza fiyati da ayni yani. Teknosa.com dan bulundugu magazalara bakip gidip ordan da odeme yapip alabilirsiniz.

• Bilgilendirmen için çok sağol bir de sadece beyaz renk mi var?
  • mburak07 M kullanıcısına yanıt
    Maalesef bizim ulkemizde boyle atraksiyonlu olaylara girmiyorlar renk vs icin. Beyaz rengi buldugumuza sukrediyoruz :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.