Şimdi Ara

CepKask almaya değer mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yeni Note 4 aldım. Özellikle çalınma durumlarından endişe ettiğim için cepkask yaptırmayı düşünüyorum. Cepkaskın hasar gören telefonların onarımıyla(onarılmaması) ilgili bir ton kötü yorum var, fakat çalınma durumuyla ilgili fazla yorum göremedim. Telefon çaldırıpta cepkaskla muhatap olmuş olanınız var mıdır? Yaptırmaya değer mi?

• Kimsenin cepkaskta çaldırma deneyimi olmadı galiba
  • Oraya vereceğin parayı kendine harca, telefonunada iyi göz kulak ol. Ayakta uyuma.

Forumda 3000 lira verip iphone alan adam var ve bu konu hiç gündeme gelmiyor. Sağlam bir şey olsa bir gündemi olurdu.
  • Hocam kimisi telefonum kirildi parasini aldim diyor kimisi ne yaarsaniz yapin alamiyorsunuz diyor simdi burda celiski var . O yuzden bilinmiyor bu konu .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ø

Oraya vereceğin parayı kendine harca, telefonunada iyi göz kulak ol. Ayakta uyuma.

Forumda 3000 lira verip iphone alan adam var ve bu konu hiç gündeme gelmiyor. Sağlam bir şey olsa bir gündemi olurdu.

Genel olarak tüm eşyalarını dikkatli kullanan biri olduğumdan kaybetme veya unuttuğum için çaldırma gibi bir durum olmadı şuana kadar. Ben daha çok gasp durumunu düşünüyorum. Daha önce kardeşimin başına iki kere(biri Bağdat Caddesinde) geldi. Her ne kadar dış görünüş olarak caydırıcılığım olsa da bıçak, silah çekme gibi durumlarda telefonu vermeme gibi bir teredüte düşmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Duncan Idaho

quote:

Orijinalden alıntı: ø

Oraya vereceğin parayı kendine harca, telefonunada iyi göz kulak ol. Ayakta uyuma.

Genel olarak tüm eşyalarını dikkatli kullanan biri olduğumdan kaybetme veya unuttuğum için çaldırma gibi bir durum olmadı şuana kadar. Ben daha çok gasp durumunu düşünüyorum. Daha önce kardeşimin başına iki kere(biri Bağdat Caddesinde) geldi. Her ne kadar dış görünüş olarak caydırıcılığım olsa da bıçak, silah çekme gibi durumlarda telefonu vermeme gibi bir teredüte düşmem.

Biz sana muşta ayarlayalım . Her türlü can, mal ve ırz düşmanın vidalarını oynatmaya yeter.

Şaka bir yana, bu tür şirketler hakkında olumlu yada olumsuz yorum pek yok. Pek tercih edilmeyen bir alan.

• Hayir uzak durun cepkasktan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar cihazım eşekten düşüp kırıldığında girdim internete yorumlara baktım; ketenpereye geldik diye düşündüm yine de göndereyim şu cihazı olmadı para biriktirir yaptırırım derken cihazımı yaptılar. ben htc m8 cihazım için cepkaskın taahhüt ettiği yılda 2 kez onarım hakkından yararlandım. 100 liralık paketle 1200 liralık onarım yaptılar. yeni Htc aldığımda yine yaptıracağım. Htc candır. yanında cepkask şarttır. :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.