Şimdi Ara

bir SIRP TARAFTAR ÖLDÜ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
2.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Eser.

zaten beş paralık olan itibarı ülke dışında zedelemeye devam.

Şikeden ceza alıp, küfür yedikleri başkanın maskesini takan adamlar gelip akıl vermesse iyi olur çaça...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adolf.Hitler

Spor müsabakası değil mi bu SPOR! Hani eğlenmek, keyifli anlar yaşamak, desteklemek, yeri gelince üzülüp daha bir sevmek. Bunu tarafsız olarak yorumluyorum. Soruyorum ne zaman bitecek bu şiddet?

Bunu sen mı söylüyosun yoksa nickin mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

quote:

Orijinalden alıntı: Adolf.Hitler

Spor müsabakası değil mi bu SPOR! Hani eğlenmek, keyifli anlar yaşamak, desteklemek, yeri gelince üzülüp daha bir sevmek. Bunu tarafsız olarak yorumluyorum. Soruyorum ne zaman bitecek bu şiddet?

Nickine sor, nickin bilir

helal kardeş böyle devam
  • quote:

http://www.istanbul.pol...-Duyurusu1122-6870.aspx
  • internete sırp zulümü yazın görün. bunlara acınmaz. zaten kendi kendileirni öldürmüşler düşünün artık
  • Ben maça gittim,maçtan önce olaylara da şahit oldum.Topkapı metrobüsten Abdi İpekçiye doğru gidiyorduk biz 50 civarı kişiydik bir baktık karşımıza çıktılar ve taşlarla sopalarla saldırmaya başladılar durup dururken,biz kaçtık,polis onları püskürttü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uçan Urfalı

Ben maça gittim,maçtan önce olaylara da şahit oldum.Topkapı metrobüsten Abdi İpekçiye doğru gidiyorduk biz 50 civarı kişiydik bir baktık karşımıza çıktılar ve taşlarla sopalarla saldırmaya başladılar durup dururken,biz kaçtık,polis onları püskürttü.

niye kaçtınız çarpışsanıza düşmanla
  • quote:

Orijinalden alıntı: LA LA LAKERS

quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Sırpların kendi arasında çıkan bir olay sonucu olmuş, yani leeds taraftarının öldürülme olayı gibi değil, burada gs taraftarının suçu yok.

Orda da bizim suçumuz yok. Keşke yaşanmasaydı adam o ölen Leedsli taraftar Türk bayrağını yere serip üzerine üzerine büyük tuvaletini yapmaya kalkmış. Ben olsam bende izin vermezdim buna bayrak bizde kutsaldır. Leedsli olayında gram üzüntümüz yok.

Kaynak var mk bu Turk bayragiyla ilgili?

• quote:

Orijinalden alıntı: Carvajal

quote:

quote:

Sırpların kendi arasında çıkan bir olay sonucu olmuş, yani leeds taraftarının öldürülme olayı gibi değil, burada gs taraftarının suçu yok.

Orda da bizim suçumuz yok. Keşke yaşanmasaydı adam o ölen Leedsli taraftar Türk bayrağını yere serip üzerine üzerine büyük tuvaletini yapmaya kalkmış. Ben olsam bende izin vermezdim buna bayrak bizde kutsaldır. Leedsli olayında gram üzüntümüz yok.

Mk = mı

• quote:

Orijinalden alıntı: TIRPAN

quote:

Orijinalden alıntı: Uçan Urfalı

Ben maça gittim,maçtan önce olaylara da şahit oldum.Topkapı metrobüsten Abdi İpekçiye doğru gidiyorduk biz 50 civarı kişiydik bir baktık karşımıza çıktılar ve taşlarla sopalarla saldırmaya başladılar durup dururken,biz kaçtık,polis onları püskürttü.

niye kaçtınız çarpışsanıza düşmanla

Evet çarpışıp onları öldürelim ondan sonra bu konuya Fenerli ve Beşiktaşlı arkadaşlar girip hep bu olayları Galatasaray taraftarı yapıyor yeaaaaa diye mesaj atsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hellmarch

quote:

Şikeden ceza alıp, küfür yedikleri başkanın maskesini takan adamlar gelip akıl vermesse iyi olur çaça...

al işte tipe bak. ben ne anlatıyorum adamın kafası nerelerde. hll şike aziz istifa adalet devam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aatifchauche

mactan once cikan olaylarda bir sirp taraftar bicaklanarak hayatini kaybetti

su testisi su yolunda kırılır... bence kendi aralarında olmuştur...

• insan öldürmek?..

sebebi olamaz,
    neyi savunuyorsunuz?

susun bari,
    unutulsun.......

tüm takımtaraftarları için geçerlidir bu lafım....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence gizli güçler tarafından öldürüldü

• quote:

quote:

quote:

Öldüren kişi 6 yıl ceza aldı sadece. O kadarını söyleyeyim 2 kişiyi öldürürsen 6 yıl ile yırtamazsın.

Kaynak olarak bu şekilde yazan resmi bir kaynak gösteremem ama verilen cezadan çıkarımda bulunabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

insan öldürmek?..

sebebi olamaz,
    neyi savunuyorsunuz?

susun bari,
    unutulsun.......

tüm takımtaraftarları için geçerlidir bu lafım....

Cana, mala kasteden, kastetmeye yeltenen veya benzeri eylemlerde bulunan insanlar öldürülür. Bütün dinlerde yeri vardır, bütün toplumlarda "nefsi müdafaa" yasası vardır, bütün kültürler kendini savunan adamı yermez. Bırakın bu kokuşmuş popülizm kafasını. Sen karınla çoluğunla çocuğunla sokakta yürürken karşıdan birileri onlara saldırsa mal mal bakacak mısın?

Demogojinin hamasetin cıvığını çıkartmayın bence. Az delikanlı olun...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Öldüren kişi 6 yıl ceza aldı sadece. O kadarını söyleyeyim 2 kişiyi öldürürsen 6 yıl ile yırtamazsın.

Kaynak olarak bu şekilde yazan resmi bir kaynak gösteremem ama verilen cezadan çıkarımda bulunabilirsin.

burası Türkiye her şeyle yırtarsın öyle bir çıkarımda bulunmam. Olay olduğu andan beri duymadım da bu Türk bayrağıyla ilgili bir şey, ilk defa senden duydum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

al işte tipe bak. ben ne anlatıyorum adamın kafası nerelerde. hll şike aziz istifa adalet devam.

Sen kendi tipine bak lan zübük. Şikeden hüküm giymişsin susacacaksın oturacaksın. Sen kendi stadını yaktın,senin yöneticin kız oyunculara küfür etti,bayan seyirciye bağırdı çağırdı, 2 temmuzda boşbakana forma götürmüşsün 3 temmuzda içeri girmişsin kalkmış "şike hll siyasi dava" diye tatava yapıyorsunuz.

Siz bize akıl veremessiniz kardeş. Midesine kadar boka bulaşmış adam bok ağzıyla "ölkö doşondo zodolomo" diye ahkam kesemez. Kapiş!

geçmiş olsun zübük

Ne oldu kanka? Ağır mı geldi ne olduğunu söylemem? Varsa ortaya koyabileceğin tezler buyur tartışalım. Karı gibi gülücük atıp,şikayet etmekle olmuyor. Zaten senin gibi karı kılıklı provakatörler yüzünden futbol bölümü piç oldu. Beni sınırsız atsalar ne olacak? Üzüleceğimi mi sanıyorsun? Kıçımla gülerim...

yav senin ne olduğunu cümle alem biliyor, kaşrı tarafın fikri seni tahrik ediyosa sorun sendedir, provakatörmüşmüş. işinize gelmeyene provakatör. senden ala provakatör mü var. seni muhattap bile almamam lazımdı başta da neyse.

• Kendi ülkemde soydaşıma atarlanıp daha sonra kendi aralarında çıkan kavgada bıçaklanarak ölen birinin ölümüne üzülmem.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sen kendi tipine bak lan zübük. Şikeden hüküm giymişsin susacacaksın oturacaksın. Sen kendi stadını yaktın,senin yöneticin kız oyunculara küfür etti,bayan seyirciye bağırdı çağırdı, 2 temmuzda boşbakana forma götürmüşsün 3 temmuzda içeri girmişsin kalkmış "şike hll siyasi dava" diye tatava yapıyorsunuz.

Siz bize akıl veremessiniz kardeş. Midesine kadar boka bulaşmış adam bok ağzıyla "ölkö doşondo zodolomo" diye ahkam kesemez. Kapiş!

geçmiş olsun zübük

Ne oldu kanka? Ağır mı geldi ne olduğunu söylemem? Varsa ortaya koyabileceğin tezler buyur tartışalım. Karı gibi gülücük atıp,şikayet etmekle olmuyor. Zaten senin gibi karı kılıklı provakatörler yüzünden futbol bölümü piç oldu. Beni sınırsız atsalar ne olacak? Üzüleceğimi mi sanıyorsun? Kıçımla gülerim...

yav senin ne olduğunu cümle alem biliyor, kaşrı tarafın fikri seni tahrik ediyosa sorun sendedir, provakatörmüşmüş. işinize gelmeyene provakatör. senden ala provakatör mü var. seni muhattap bile almamam lazımdı başta da neyse.

Yav he he. Provakatörün önde gidenisin karşim. Sen kimsin ki ben muhattap alacaksın? Ben seni muhattap aldığım için yat kalk dua et.

Bak varsa fikrin lafı dolandırma. Adam gibi yukarda yazdıklarıma karşı savını ortaya koy. Sen şikeden hüküm giymiş bir takımın taraftarısın. Akıl veremessin,akıl alırsın. Oke?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.