Şimdi Ara

The Crew-Geniş Tanıtım Videosu (Türkçe Altyazılı)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • The Crew hakkında bilmeniz gereken her şey bu Türkçe altyazılı tanıtım videosunda.

• Tam istediğim bir oyun sonunda istediğim gibi arabamı modifiye edebileceğim bir oyun cıkıyor. pvp olması ayrıca cok iyi. Zaten grafikler cok da onemli degıl pvp olacak bir oyunda yuksek grafık olması akıcılıgı baltalıyor. gerekte yok zaten akıcı olsun hızlı olsun grafık 2. planda olmalı. Zaten grafikde cok kotu degıl..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Tam istediğim bir oyun sonunda istediğim gibi arabamı modifiye edebileceğim bir oyun cıkıyor. pvp olması ayrıca cok iyi. Zaten grafikler cok da onemli degıl pvp olacak bir oyunda yuksek grafık olması akıcılıgı baltalıyor. gerekte yok zaten akıcı olsun hızlı olsun grafık 2. planda olmalı. Zaten grafikde cok kotu degıl..

Açıkçası sonunda tamı tamına benim gibi düşünen birini buldum. :) Yarış oyunlarında en çok önem verilmesi gereken şey grafik değil, aracını özelleştirebilmek ve akıcılıktır bana göre.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • rezil bir araba yarışı birde ps4 de olucakmış böyle yapımlar konsolun adını lekeliyor bu oynanırmı yaaa

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • need for speed gibi çok kıt araç özelleştirmesi yok the crew çok geniş modifikasyon sunmuş ya o yeter
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.