Şimdi Ara

SteelSeries QCK 'mi yoksa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • başka bir mousepad mi? QCK nin hızının bazı mousepadlere göre daha düşük olduğunu söylüyorlar YouTube'da, mesela Goliathus Speed'de bi uçtan bir uca tek bir parmak itlemesiyle kayıyor mouse ama qck de çok az kayıyor.

Şu an dandik 3 liralık bir mousepad kullanıyorum üstü kumaş. Fare Bloody zl5, alt tabanı kaymaması için yapılmış resmen ağır birde kaymıyor doğru düzgün, fps oyunlarda hızlıca dönemiyorum.

Bu yavaşlıktan bıktığım için yeni mouse ve pad alıcam qck alınmalı mı yoksa aynı fiyata veya 5-10 lira fazlasına daha hızlısı var mı?

• Awesome kullanıcısına yanıt
    qck yi bilmemde qck+ gayet güzel kaydırır mouse ' i ben kullanmaya başladıktan sonra mouse 'in hızını bir tık kıstım.

imzamdaki konudan bakabilirsin incelemeye ve memnuniyete.
  • qck+ al daha iyi kayıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    qck+ büyük versiyonu değil mi ? Bana medium size bir şey lazım yurttaki masam boyuna kısa ve yeterli boş alanım yok.
  • qck+ =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awesome

qck+ büyük versiyonu değil mi ? Bana medium size bir şey lazım yurttaki masam boyuna kısa ve yeterli boş alanım yok.

evet öyle olması lazım sitesinden bak direk
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

qck yi bilmemde qck+ gayet güzel kaydırır mouse ' i ben kullanmaya başladıktan sonra mouse 'in hızını bir tık kıstım.

imzamdaki konudan bakabilirsin incelemeye ve memnuniyete.

Tek farkları boyutları.

Konuyu açan arkadaşa o dandik mouse padden sonra bunların her hangi birisi çok çok hızlı gelecektir zaten.

Ben de zowie p-tf speed kullanıyorum.35 liraya almıştım fireballdan ama kapanmış sanırım.Ucuza bulunabilirse çok güzel paddir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.