Şimdi Ara

27 inch monitör mü 32 inch tv mi pc için

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • monitör mesela bu yaklaşık 700 tl "Asus VE278H 27" bu 27 inch monitör (2ms - 1920*1080)

tv ise mesela yaklaşık 850tl "Philips 32PFK4109 LED" buda 32 inch tv (100hz 1920*1080) ms değerini bilmiyorum hz yi buldum ikisi aynı şey mi onuda hatırlamıyorum

arkadaşlar şimdi sizce hangisi bilgisayarda daha iyi olur oyun oynamak için. Ben kararsız kaldım benim düşünceme göre monitör daha iyi gösterir gibi ama 27 inch daha küçük kalıyor tvye göre tv çok daha büyük 27 inch e göre ama monitörde 2ms gibi düşük bir değer veriyor tv 100hz diyor bu olayı ms farkını mı kapatıyor tam bilmediğim için yorum yapamıyorum fiyatları yakın eğer görüntü kalitesi yakın derseniz tv yi seçicem ekran boyutu yüzünden ama 2ms monitörde tam oyuna uygun gibi bütçem 1000tl farklı bir öneriyede açığım monitör yada tv olarak yorum yapan yapmayan herkese teşekkür ederim hem böle bir kararsızlığa düşenler için bilgilendirme amaçlı bir konu olur inş aradım ama benzer konu bulamadım varsa affola

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrekaya413 -- 21 Kasım 2014; 23:58:32 >

• emrekaya413 E kullanıcısına yanıt
    tvler monitör kalitesinde görüntü vermez.

monitör önereyim ama oyun oynayacaksan 27" büyük gelir 23.6 civarları önerebilirim çünkü 27 de odaklanmak çok zor inan bana.

illa 27 istiyorsan şıkta olsun istersen MX279H her işini görür.
  • yorumun için çok sağol bende öyle düşünmüştüm monitör alayım ben peki bu verdiğin 5ms o benim örneklediğim 2ms likten daha mı iyi gösterir
  • Hoca oyun oynarken başlarda sıkımntı yaşarsın odaklanmada ama sonra alışırsın dikkatin bile gelişir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.