Şimdi Ara

2000 MASERATI 3200 GT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

sağlam firma gibi duruyor ellerinde ölü araç bulunduracaklarını sanmıyorum.maseratinin bu serisi hakkında bilgisi olan var mı ? yakıt vergi sorun değil.yedek parçaları falan nasıldır.turbo eski model bir araç.motor sorun çıkarır mı acaba?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-maserati-ss-motors-2000-maserati-3200-gt-188001162/detay

• Valla araç hakkında bilgim yok ama çok güzel hele ön taraf müthiş :) bence imkanınız varsa alın gitsin altından kalkamazsanız satarsınız :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyle kolay değil bu arabayı almak bi sorun çıksa 3-5 bine halledemezsiniz. Bence bmw m3 yada mercedes clk gibi coupelara yönelin.
    Araç çok güzel ancak tam zengin arabası.

• quote:

Orijinalden alıntı: APPY038

Valla araç hakkında bilgim yok ama çok güzel hele ön taraf müthiş :) bence imkanınız varsa alın gitsin altından kalkamazsanız satarsınız :)

nasıl satacak ?

en az 1senedır ılanda o arac satılamıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: NOSCE TE IPSUM

quote:

Orijinalden alıntı: APPY038

Valla araç hakkında bilgim yok ama çok güzel hele ön taraf müthiş :) bence imkanınız varsa alın gitsin altından kalkamazsanız satarsınız :)

nasıl satacak ?

en az 1senedır ılanda o arac satılamıyor

1sene az bile ben bu aracı en az 2-3 senedir görüyorum ilanlarda araç çok güzel bi araç fiyatına göre ama ikinci el 15 yaşında bir maserati almak akıl karı değil bu arabanın bakımı felan çok cep yakar hele yedek parça felan araba baya masraflı olur benimde çok beğendiğim bir araba ama onun yerine çok fazla alternatif var bu fiyata mesela bmw z4 yada bmw 6 serisi veya biraz daha eklenerek audi a5 gibi arabalar alınabilir veya peugeot rcz tarzı arabalar alinabilir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.