Şimdi Ara

2005 model BMW 316i mi 2011 model chevrolet cruze mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iki arabanın fiyatı da birbirine yakın fakat Bmw 9 yasında siz olsanız hangisini alırsınız? Chevrolet Tr'den çekildi Bmw yaşlı karar veremedim...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Butceniz nedir daha başka önerelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahdanas

Arkadaşlar iki arabanın fiyatı da birbirine yakın fakat Bmw 9 yasında siz olsanız hangisini alırsınız? Chevrolet Tr'den çekildi Bmw yaşlı karar veremedim...

10 senelik araç her türlü sorun çıkarabilir. Cruze daha masrafsız olur.
  • 30000-35000 Tl arası bakınıyorum.

• emrahdanas kullanıcısına yanıt
    Çok temiz bulursanız, bmw alınabilir. Arkadaşım bahsettiğin aracın ilk çıkan 98 model 320i kullanıyor. 2005 model sanarsın.
    Böyle temiz bulursanız alınabilir.
    .
    2009-2011 seat exeo style (%99 A4dür) öneririm. 37-38 bin yazanlar, 34-35 bine alınabiliyor.
    .
    Cruze dense 2009-2011 mitsubishi Lancer köpek balığı öneririm.

• Bmw 3.16i nasıl yakar hakkında goruşlerinz nelrdr

• 2012 model 2.0d cruze +chip ve 210 hp
  • makyajlı kasalarda 122hplik 1.6 motor 6 ileri vitesle makul tüketir tahminimce, fakat 2005ler makyajsızdır 116hp ve 5 vites diye biliyorum pek ekonomik olmaz bence
    2005 derken e46 mı e90 mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jimhendrix -- 8 Ocak 2015; 14:06:50 >
  • Cruze Aldım 19000 Km'de. 2012 Model Wtcc Edition At. Landirenzo Lpg'li. Lpg konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadım taki ucuz Lpg alana dek. Herzaman aldığım yerden alınca düzeldi. Pecochip alacağım muhtemelen yokuş harici sıkıntım yok araçta ama yokuşa beni kahrediyor. Tek kişiyken sıkıntı yok 4 kişiyken sıkıntı çok .motoru bitmiş eski araba gibi hissediyorum içinde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.