Şimdi Ara

ACİL ANKASTRE OCAK TAVSIYESI LUTFEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar yeni bir eve tasindik bize ankastre ocak lazim

Camli
    Dogalgazli
    4 gozlu ve hepsi gazli
    Gaz emniyetli
    Dugme yandan istiyorum ama yandan olunca extra bir alan gerekiyor mu ?
    Olculeri aldim en 56 cm ,buna 60 lik mi almaliyim ?

Butcem cok degil ama iyi bisey olmali 500 tl ye kadar ne tavsiye edersiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de benzer şekilde ankastre camlı ocak bakıyorum. 1-2 aydır araştırıyorum. Beni en çok cam patlama sorunu korkutuyor. Ama çok ucuza kaçmamak lazım bence. Ölçülere göre 60 lık almanız lazım. Zaten en küçüğü o sanırım.
    Baktığınız özellikler benim de aradıklarım o nedenle ben iki ürün arasında kaldım.
    Silverline CS 114:
    Siemens EO616PB10E:

fiyatlar reklama girebilir diye sildim. İstersen özelden atabilirim.Ben öncelikle siemensi zorlayacağım olmazsa silverline da fena değil araştırmalarım sonucu edindiğim sonuç bu. Umarım faydalı olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dipneusti -- 27 Kasım 2014; 9:39:12 >
  • en kucuk 60 lık tır 56 cm olmaz..60-75-90-120.yandan önden olması bısey değiştirmez kullanım kolaylığına bağlı bısey yandan olması duğmeler daha temız kalır.... kesinlikle bosh dan uzak durun....camları cızılıyor.. kalıtelı bısey ıstıyorsanız siemens dokum ızgaralı olanları bakabılırısnız.. ıcf de bakabılırsınız ...
  • Arkadaşlar fırını bosch alacağımdan dolayı ocağı da bosch aldım , inox ocak aldım camlı olanlar oldukça pahalı ben tek bir model beğendim bosch tan ve o da 1300 tl sırf ocağı idi onu alamayınca da inoxun en uygun olanını aldım yıne 500 tl

fırının özellikleri güzel eski fırınım da aynı markaydı aynı özellikleri olan fırını bilhassa tercih ettim..
  • Siemens olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.