Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 mi Samsung Galaxy S3 mü almalıyım?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu iki telefon arasında kaldım. Baştan Samsung Galaxy S3'ü düşündüm. Sonra birinin samsung bir üst model çıkardı mı diğerlerine pek iyi güncellemeler olmuyor dendiğini duydum. Bunu duyduktan sonra tekrar Asus Zenfone 5'te karar kaldım sizce napmalıyım?

• Zenfone 5 kullanıyorum tavsiye ederim.Casper via v8c,v8 ,Discovery II,II+ ,Moto G ,Zenfone 6 ,S3 Neo ya bak derim.Çünkü s3 bi daha güncelleme gelmez.
  • Bende Zenfone 5 düşünüyorum da bataryası biraz çabuk bitiyor dediler de ondan biraz kararsız kaldım. Bataryası ortalama ne kadar dayanıyordu acaba :)
  • zenfone5 tabıkı,s3 le kıyaslanmaz bıle ayrıca 2 gb ram avantaj o fıyatta ve zenfone gunu cıkartıyor sonucta nexustan daha ıyı gıden sureler verıyor batarya.
  • S3 kullanıyorum

Asus Zenfone 5> S3
  • Asus Zenfone 5 al üstüne de para kalır gider kılıf falan alır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kitkat bile vermedi Samsung S3'e, alinmaz bu saatten sonra... Zenfone 5 tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janjan

Kitkat bile vermedi Samsung S3'e, alinmaz bu saatten sonra... Zenfone 5 tavsiye ederim

+1 s3 oldu kirec dokup gomduler bile.

• Teşekkürler Herkese. Bu görüşlerinize güvenerek Zenfone 5 alıyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cr4blee

Teşekkürler Herkese. Bu görüşlerinize güvenerek Zenfone 5 alıyorum :)

Hayirli olsun dogru karar

• @cr4blee bataryası 1 günde zor gidiyor bende ondan şikayetçiyim.Bazıları güncelleme gelince gidiyo diyo fakat güncellemeleri de kurdum bataryada değişiklik olmadı
  • Ya aslında kardeşim batarya konusu benimde kafama takıldı ama şöyle birşey var çoğu telefon zaten 1 günü yettirmiyor. Çoğu arkadaşa sorduğumda bana öyle bir cevap geldi. Ayrıca şuanda telefonu aldım. Bakalım bataryasını zamanla görücez. İnş bir sorun olmaz bataryada. Bu arada meraktan soruyorum şarj 1 günde zor gidiyor dedin ya.. Telefonla 1 gün boyunca çok aşır neşir olan biri misin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cr4blee

Teşekkürler Herkese. Bu görüşlerinize güvenerek Zenfone 5 alıyorum :)

doğru karar
  • Hayırlı olsun.

• S3 🚮. Zenfone 5 doğru tercih

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saatte 5-10 dk bakan birisiyim.Hafta sonları işim olmadığımda fazla kaptırabiliyorum.Güncellemeyle batarya sıkıntısı şöyle gitti zaten sen telefona dokunmadığına sarjı gitmiyor.Normalde gidiyodu ben telefonu ilk çıktığı zamanda aldıktan 1 hafta sonra bu sıkıntıyı yaşadım.Güncellemeden sonra sıkıntı gidiyor.
  • 3310 filan al madem eski telefon seviyorsun.

s3 nere zenfone 5 nere...
  • Zf5 tabiki,s3e kurus verilmez artik.

• Bunu sormadan evel hangi cihazi kullanidiginizi merak ettim , ayrica iki cihaz kiyas edilmez , tabikide asus alinir

• BarGoS kullanıcısına yanıt
    Yeni android sistemli telefon kullanacağım için soruyordum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.