Şimdi Ara

Kingdom Rush Origins, Android ve iOS platformları için yayımlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Kingdom Rush Origins, Android ve iOS platformları için yayımlandı

Ironhide Studios, kule savunma türünün başarılı temsilcilerinden Kingdom Rush serisine yeni bir oyun daha ekleyerek serinin takipçilerini sevindirdi.

Kingdom Rush Origins olarak adlandırılan serinin bu yeni oyununda her zaman olduğu gibi kuleler kurarak dalgalar halinde gelen 30 yeni düşman çeşidine karşı koyuyoruz. Aynı zamanda 9 farklı kahramandan birini de mücalemize ortak edebiliyoruz.

Her birini 18'den fazla yükseltme ile daha iyi hale getirebildiğimiz kulelerin olduğu oyunda Classic, Iron ve Heroic olarak adlandırılan 3 adet oyun modu, 3 farklı zorluk seviyesi 70'den fazla başarıyla karşılaşıyoruz. 

Serinin diğer oyunlarındakine benzer bir görsellik sunan Origins'de de izometrik açıdan iki boyutlu bir dünyayı izliyoruz. Kontrolleri ise, tek bir dokunuşla rahatlıkla sağlayabiliyoruz.

Android ve iOS platformlarında boy gösteren Kingdom Rush serisinin yeni oyunu Kingdom Rush Origins'e aşağıdaki market bağlantıları üzerinden erişebilirsiniz.

• Çok güzel bir oyun. Bir öncekinden zor. Bölümleri geçmek ugrastiriyor.

• tower defence oyunlarinin babasidir.Oynanir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk oyunu pc'de oynamıştım. Dün telefona da indirdim. Bunun fiyatı belki %50 falan düşebilir. O zaman indiririm :)

• En çok beklediğim oyundu

• Vay be ilk oyununu Armor Games te oynadığım ilk günü hatırlıyorum bu güne kadar sıkmayan bi oyun oldu parasını cidden hak ediyor.

• Düşünmeden satın al butonuna bastım.Güzel oyun.

• flash versiyonunu bi yapmadılar abi.. kaç zamandır bekliyorum bu oyunu

• Bugün başladım bende oyuna. Serinin önceki oyunlarını oynamamıştım ilk denemem oldu bu, tower defance tarzını sevmesemde oyun beni telefona kilitlemeyi başardı. Oyun epey zorluyor bu arada 5-6 bölüm bitirdim oyy diyorum sadece

• teşekkürler
  • Hastasıyız :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.