Şimdi Ara

Android 5.0 üzerinde çalışan Sense 6 ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Android 5.0 üzerinde çalışan Sense 6 ortaya çıktı

HTC'nin Android 5.0 ile birlikte Sense 7 arayüzünü de sunacağı iddiaları boşa çıkmış, güncelleme tarihine yetişmeyeceği için arayüzün sonraki bir zaman diliminde sunulacağı ifade edilmişti. Şimdi ise Android 5.0 üzerinde çalışan Sense 6 arayüzü görselleri ortaya çıktı.

Daha önce sızdırılan görsellerde sadece renk teması ve bir kaç menü ögesi görülüyordu. Yeni görsellerde kontrol paneli, görev yöneticisi ve yüzen bildirim pencereleri ön plana çıkıyor. 

HTC güncellemeyi gelecek haftadan itibaren One M7 ve One M8 Google Play cihazlarına sunmaya başlayacak. Diğer cihazlar için ise kaynak kodlarının yayımlanmasından itibaren 90 gün yani Şubat ayı itibariyle güncelleme dağıtıma çıkacak. Sense 7 arayüzünün One M9 lansmanı sonrasında kullanıma sunulacağı tahmin ediliyor. 

• Hadi hayırlısı merakla bekliyorum şu an çok stabil inşallah 5.0 ile bozulmaz düzeni daha iyi olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arayüzler içerisinde L ile en bütünleşecek olan Sense gibi gözüküyor.

• gayet güzel duruyor :)
  • Utandir bizi samsung

• Yürü be Samsung hadi bakalım.Birde Note serisine 5.0 geldimi tamamdır.

• Samsung ne alaka iron mi yapıyrosunuz.
  • http://mobilhaber.today/htc-one-m8-uzerinde-calisan-android-lollipop-5-0-surumunun-ekran-goruntuleri-sizdi/ 2-3 gün önce yapmıştım ben bunun haberini. Çok hızlısın ekrem her zamanki gibi.
  • Helal be Samsung sen çok yaşa.Çıktıktan az bir süre sonra Galaxy S'imde kullanabileceğim.

• Akillica olmus şahsen adamlar yeni urun cikarmak onemli ama baska yenilikleride sunman lazim bakalim samsung galaxy serisine hangi modellere 5.0 verecek ne zaman vs ama lg bizi sasirtacak mi gorelim

Kesin emin oldugum sey htc guncellemeyi kesin ve duzgun bir sekilde vericek

• Önceden stock android görsel olarak gerideydi ama lolipop çok iyi. Sense arayüzü bana çok büyük etki yapmadı bu sefer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayın 18 inde LG g2 ye cyanogen modun android 5.0ını yükledim.Önceden CM kullanmıştım gayet akıcıydı fakat bu sefer android L aşırı hızlı çalışıyor.Geliştirici ayarlarında animasyonları kapatmadan bile rehber, mesajlar gibi programlara tıkladığınızda sanki arkada açıkmış gibi hemen açılıyor.Diğer üreticilerde bundan yararlanırsa bu 5.0 yeni bir milad olur.

• Bu ne ya ? Abi cihaz zaten oldukça hızlı.. Adamlar temada hafif oynamışlar sadece çok gereksiz olur böyle gelirse !!!

• quote:

Orijinalden alıntı: FightForBeer

Ayın 18 inde LG g2 ye cyanogen modun android 5.0ını yükledim.Önceden CM kullanmıştım gayet akıcıydı fakat bu sefer android L aşırı hızlı çalışıyor.Geliştirici ayarlarında animasyonları kapatmadan bile rehber, mesajlar gibi programlara tıkladığınızda sanki arkada açıkmış gibi hemen açılıyor.Diğer üreticilerde bundan yararlanırsa bu 5.0 yeni bir milad olur.

Cayanogenmod android 5.0 yayınladı mi? Aralık ayının başında sunulacak diyorlardı..

• wolf silver W kullanıcısına yanıt
    Şuan resmi olmayan sürün lg g2 için mevcut.

Link :http://forum.xda-developers.com/lg-g2/development/rom-cyanogenmod-12-0-lg-g2-t2944269
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1907

Arayüzler içerisinde L ile en bütünleşecek olan Sense gibi gözüküyor.

Xperia seriside güzel olur diye düşünüyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.