Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 lanse edildi; Mate 7'de yolda! Peki Honor serisi ülkemize gelecek mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huawei yeni akıllı telefon modeli Ascend G7'yi ülkemizde lanse ederken, Mate 7'yi de Ocak ayında sunacağını duyurdu. Peki Huawei'in çok popüler Honor serisi telefonları ülkemize gelecek mi ? Bu sorunun cevabı ve detayları özel videomuzda bulabilirsiniz.

• Reklam alanı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • video mu yok ben mi göremiyorum ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • G7 güzel telefon fakat biraz pahalı geldi, Honor 4x uygun fiyattan gelirse çok güzel satış yapar.

http://www.gsmarena.com/huawei_honor_4x-6754.php
  • Ascend P6 kullanıcıları için EMUI 3.0 ve Android 5.0 güncellemesi yapacaklar mı bakalım. Bu konu kullanıcılar için çok önemli ve P7 öncesinde çıkan ve P7'yi P7 yapan P6'ya verdikleri önem kullanıcılara bir fikir verecek. Merakla bir açıklama bekliyoruz.

• videoyu biri özet geçse süper olur

• Video nerede hacı dayı.
  • Forumda video görünmüyor, anasayfadan izlenebiliyor.
  • galatasaraya sponsor olmuş adamlar her türlü şey gelir huaweiden bundan sonra.

• Kullanıcı istekleri doğrultusunda ilerlemeye çalışıyoruz dedi ama lafta ancak
    Ne güncelleme nede Honor serilerinde bir ilerleme yok

• Mate 7 tasarım anlamında muazzam diyebilirim. G7 ise kardeşi konumunda oda gayet başarılı özellikle orta segment ve üst segmente yakın bir konumda sınıflandırırsak çok iyi diyebiliriz. Aslında Mate 7 5.5 ıch olarak konumlandırılsaymış kesinlikle mükemmel olabilirdi açıkcası beğendiğim bir telefon oldu.

• Marka çalışmalarına şu tuhaf logosunu değiştirerek başlasaymış daha hayırlı olurmuş.

• Mate 7 1200-1400 tl bandında gelirse TR ye, sipariş yetişmez söyleyim.

• ben bu videoyu izledikten sonra güncelleme ümidim gitti.
    adam böyle bir telefon için evet gelecek diyemiyor yaww niye koydun o zaman snapdragon 410,u
    göz boyamak için mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 21 Kasım 2014; 17:41:45 >
  • mate 7 nin pek ucuz gelme ihtiamali gibi düşünüyorum. amazonda 800 dolar seviyelerinde dolanıyor

• G7 1000tl ne lan. Mate7 bari 1100tl olsun.

• Mate 7'yi yurtdışında 550 dolara alabiliyorum ama çift hat olmaması sorun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anketleri artık sallıyorum

• İki temel isteğim var.
    1- Görüntülü arama
    2- Küçük ama güçlü bir telefon.

Radyo, çift sim kart, en az 32 gb dahili hafıza, iyi kamera, iyi bir kulaklık ses kalitesi, uzun pil ömrü, yüksek performans vs. daha sonra geliyor. Fiyat benim için son kriter. Bunlar eksik olunca fiyatın da bir önemi kalmıyor. Hepsini kocaman bir tabletimsi cihazda toplamak ta benim için bir şey ifade etmiyor. 4,5" sınır olmalı. Kalın yapın ama büyütmeyin şunları. Ya da bizim için de bir model yapın.

• Mate7 önden G2 olmuş

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.