Şimdi Ara

scart girşinden hd yayınları izleme..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HD ready bir televizyonum var. hdmi girişi yok, özellikle son günlerde hd kanalların artmasından dolayı televizyonumda hd yayınları da izlemek istiyorum. hdmi girişi olmadığı için hd uydu alıcılarla izleyemiyorum.. bunun bir yolu varmı ? bazı hd uydu alıcılarında hem scart hemde hdmi girişi var. bunlardan alıp scart tan bağlansam hd yayınları izleyebilir miyim? scart olduğu için hd yayınların bağlantı kalitesi düşer mi? özellikle bu şeklide kullanmış arkadaşlar varsa onlarında yorumlarını bekliyorum..

• spider1903 S kullanıcısına yanıt
    hdmi dijital, scart analog çıkıştır. analog çıkıştan hd yayın alamazsınız. hd kanalları izlersiniz ama kalitesi hd olmayan kanallar ile aynı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Boone -- 21 Kasım 2014; 16:58:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

hdmi dijital, scart analog çıkıştır. analog çıkıştan hd yayın alamazsınız. hd kanalları izlersiniz ama kalitesi hd olmayan kanallar ile aynı olur.

bilgi için teşekkürler....
    peki hdmi-dvi kablo alıp tv ye dvi ile bağlansam da mı sonuç aynı olur? ... bunun için tv değiştirmek istemiyorum da şu an..
  • spider1903 S kullanıcısına yanıt
    Dvi dijital bağlantı olduğu için verim alırsınız yalnız sadece görüntüyü aktarabildiginden dolayı ses için ayrı kablo gereklidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spider1903

quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

bilgi için teşekkürler....
    peki hdmi-dvi kablo alıp tv ye dvi ile bağlansam da mı sonuç aynı olur? ... bunun için tv değiştirmek istemiyorum da şu an..

dvi varsa olur..hdmi dvi çevirici alın..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.