Şimdi Ara

Yeni Patch, LAG sorunu vs

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese merhabalar. Airties 5650 modelini alıp kurulumunu gerçekleştirdim. Fibet net ile uyumlu olduğu için bu modemi seçtim. Ancak oyuna girdiğimde lag 100'den aşağıya inmiyor. Bazen artıyor hatta bazen önümü görmediğim bile oluyor. Mesela Lag 100'de kalıyor ama oyundan atıyor, karakterler geç hareket ediyor. Hatta bir kere oyundan kopup girdiğimde aramda bizim yıkılan kulenin yerinde durduğunu gördüm ancak işlevi yoktu :D

Son gelen güncellemeden sonra ise, mesela ormandaki mavi buff'u keserken ondan mavi kare ışık saçılıyor ortaya, ejderhada, minyonda bu durum yine geçerli. Sanki win98 ile oynuyor gibiyim oyunu... Sizlerde de olan bir durum mu yoksa benim bilgisayarım hepten çöp mü oldu camdan mı atayım? :)

Geçmiş ve kronik rahatsızlığı olan konum; http://forum.donanimhaber.com/m_89271755/f_//tm.htm#89271755

Son olarak; artık oyun esnasında screenshoot alınamıyor mu? F12 alıyor olması gerek ama bunu göstermek için almak istediğimi almamış.

• Lag Sorunu Bende win8 de Oluyordu Win7'e gectim Düzeldi Bence Sende Geçmelisin. Ayrıca Diğer Bir Grafik Problemin Ekran Kartıyla Alakalı Yada Drıveriyle.

Ekran Kartının Drıveri Güncelmi.
  • Yada Bana Özelden Ulaşırmısın Uzakdan Bağlantı Sağlayabiliriz Elinden Geldiğince Yardım Ederim İstersen?
  • FİT GYM kullanıcısına yanıt
    İlginize çok teşekkür ederim. Lenovo Destek ile iletişime geçtiğimde bu uzaktan bağlantıyı kurmuştuk ve sorun yok demişti. Daha 2 gün önce driver kendini güncelledi. Win 8 de bende de oluyordu ancak win7 de devam ediyor bu sorun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MurathanM

İlginize çok teşekkür ederim. Lenovo Destek ile iletişime geçtiğimde bu uzaktan bağlantıyı kurmuştuk ve sorun yok demişti. Daha 2 gün önce driver kendini güncelledi. Win 8 de bende de oluyordu ancak win7 de devam ediyor bu sorun.

Grafik Ayarı İcin Nivida Experince Yüklüyse Onun Üstünden Grafik Ayarlarını Ve Gpu'yu Seçmeyi Deneyin Cünkü Experince Mudahele Ediyor.

Ping Sorunu İse Bende Win8'de Oluyordu Gerçekden Garip Ama Win7'de Olmuyor ,Siz Şuan Hangisini Kullanıyorsunuz.
  • FİT GYM kullanıcısına yanıt
    Bunu nasıl yapacağım ki?
  • Arkadaşlar buyrun yeni patch'ten sonra benim oyunumun başına gelenler. Ne yazik ki oyun oynama hevesim şu an 0. Sanırım bu yüzden bıraktım her gece 1 oyun atıp bırakıyorum. Bakalım nasıl olacak....

• quote:

Arkadaşlar buyrun yeni patch'ten sonra benim oyunumun başına gelenler. Ne yazik ki oyun oynama hevesim şu an 0. Sanırım bu yüzden bıraktım her gece 1 oyun atıp bırakıyorum. Bakalım nasıl olacak....

hocam oyun dosyaları dağıtmıştır muhtemelen. onarmayı ya da silip yüklemeyi dene bence. bu gibi görüntü hataları bende de oluyor ara sıra.

bilgisayar ısınıp yorulduğunda da oluyor olabilir diye okumuştum bir yerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu gibi sorunları riota resimlerle destekliyerek yazın.Çözsünler ne kadar çok kişi bildirirse o kadar iyi olur benzer bir sorun bendede var eve gidince ss eklerim.

ayrıca f12 ile ss alabiliyosunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mokıta -- 25 Kasım 2014; 15:35:37 >
  • quote:

Arkadaşlar buyrun yeni patch'ten sonra benim oyunumun başına gelenler. Ne yazik ki oyun oynama hevesim şu an 0. Sanırım bu yüzden bıraktım her gece 1 oyun atıp bırakıyorum. Bakalım nasıl olacak....

Clientınızda sorun var hocam, onarmayı deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BabyYourLost

bu gibi sorunları riota resimlerle destekliyerek yazın.Çözsünler ne kadar çok kişi bildirirse o kadar iyi olur benzer bir sorun bendede var eve gidince ss eklerim.

Yeni sistemde sanırım artık onlara mesaj atamıyoruz. Saçmalık resmen :) Her şeyi otomatik olarak yazmışlar mail gönderme yok eskisi gibi. Adamların tek yaptığı bunları cevaplamaktı, artık onu da yapmayacaklar. Bakalım nasıl bir oyun sezonu bekliyor bizi. Gerçekten sinir bozucu bir durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marutan -- 25 Kasım 2014; 16:32:05 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BabyYourLost

bu gibi sorunları riota resimlerle destekliyerek yazın.Çözsünler ne kadar çok kişi bildirirse o kadar iyi olur benzer bir sorun bendede var eve gidince ss eklerim.

Yeni sistemde sanırım artık onlara mesaj atamıyoruz. Saçmalık resmen :) Her şeyi otomatik olarak yazmışlar mail gönderme yok eskisi gibi. Adamların tek yaptığı bunları cevaplamaktı, artık onu da yapmayacaklar. Bakalım nasıl bir oyun sezonu bekliyor bizi. Gerçekten sinir bozucu bir durum.

dostum öncelikle sayfayı biraz incelemeyi dene

TIKLA

yukarıya tıklıyarak açılan sayfada sağ üstten destek al kısmından destek alabilirsin.Gerçekden 5 saniye bakıp kapıyıp nasıl böyle kararlar alıp sonra böyle sert bir şekilde yargılaya biliyosonuz anlamıyorum yeni sistem oldukça iyi kullanmadığınız ürün hakkında attıp tutmak gibi bir şey yaptığınız
  • Hocam eleştirim haksız yere değil. Bana göre değil en azından çünkü o an acelem vardı ve onu görmedim, benzeri yerlere tıkladığımda bulamadım. google'dan arattığımda da doğru düzgün bir şey çıkmadı eskiden en yukarıda çıkardı destek sistemi. Özür dilerim sana verdiğim geçici rahatsızlıktan.

Düzenleme: Ayrıca o bayıldığın yeni sistemde talep gönderemiyorum hata veriyor. Nasıl yapmışlar böyle bir şeyi aklım almadı hiç yakıştıramadım. :):):) Söyle de bir el atsınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marutan -- 25 Kasım 2014; 22:10:59 >
  • quote:

Hocam eleştirim haksız yere değil. Bana göre değil en azından çünkü o an acelem vardı ve onu görmedim, benzeri yerlere tıkladığımda bulamadım. google'dan arattığımda da doğru düzgün bir şey çıkmadı eskiden en yukarıda çıkardı destek sistemi. Özür dilerim sana verdiğim geçici rahatsızlıktan.

Düzenleme: Ayrıca o bayıldığın yeni sistemde talep gönderemiyorum hata veriyor. Nasıl yapmışlar böyle bir şeyi aklım almadı hiç yakıştıramadım. :):):) Söyle de bir el atsınlar.

Taleb gönderirken aldığın hata nedir?

yeni sistemde taleblere 24 saat içinde cevab geliyo yeni sistemden sonra 10 dan fazla taleb açdım tecrübe ile sabit.

birde konudaki sorununla ilgili taleb açıcaksan hiç uğraşma bir faydaları olmucakdır ben sonuna kadar gittim elime bir şey geçmedi :D riot sorunun bizden kaynaklı olduğundan emin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.