Şimdi Ara

Need for Speed No Limits'in ilk tanıtım videosu yayımlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Need for Speed No Limits'in ilk tanıtım videosu yayımlandı

Electronic Arts, bu ayın başlarında varlığını doğruladığı yeni Need for Speed oyunu Need for Speed No Limits'in duyurusunu gerçekleştirdi.

Geliştirici duyuruyla birlikte kısa bir tanıtım videosu da yayımladı. Söz konusu videoda oyunun gündeme gelmesiyle doğrudan ilişkili olan Ken Block ve onun 1965 model Mustang'i boy gösteriyor. 

Real Racing'in yaratıcısı Firemonkeys tarafından geliştirilen oyunun oynanış görüntüleri de bu videoda yer alıyor. Bu görüntüler oyunun tam olarak neler sunacağı hakkında fikir edinmemizi sağlamıyor. Ancak, görüntülere bakarak yine üst düzey grafiklere sahip bir Need for Speed oyunuyla karşılaşacağımızı söyleyebiliriz.

Android ve iOS platformları için geliştirilen Need for Speed No Limits'in fiyatlandırma bilgisi ve çıkış tarihi ise henüz netlik kazanmış değil. Need for Speed No Limits hakkındaki gelişmeleri sizler için takip etmeye devam edeceğiz. 

• Nedense gönlüm aphalt 8 de halen, kısa öz, multiplayer başarılı ( pc sürümünden bahsediyorum )
    İlk mostwanted ten sonra bi tek undercover i beğenmiştim, onu da grafik kasmaları yüzünden çoğu insan oynayamadan rafa kalkmıştı.
  • Oyundan çok trailerı beğendim desem yeridir,trailer beni mest etti ve oyunu merakla bekliyorum

Sahi güzel Türk milleti niye böyle muazzam trailer'lar yapmıyor/yapamıyor?

• Biz hala undergrand 2 oynayalım.
  • hot pursuit serileri disindakilerden hic zevk almadim ama her zaman muzikleri iyi olmustur. hatta zamaninda mp3 olarak indirdiklerimi hala dinlerim. ozellikle arama kullanirken cok keyifli oluyor :)

• Bir underground 3 yapamadılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thestell -- 21 Kasım 2014; 13:24:35 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Android ve iOS'a Underground 2'yi getirsinler indirme rekoru kırılır her iki markette de

• bide buradan izleyin ken block

• Underground'ın güncel sürümünü istiyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağlam grafikli bir oyun daha geliyor mobil cihazlara bekliyorum.Umarım multiplayer moduda olur.

• Çöp Bir Nfs Oyunu Daha Geliyor Her Zamanki Gibi =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Çöp Bir Nfs Oyunu Daha Geliyor Her Zamanki Gibi =)

Şaka? Mobil platformlardaki en başarılı yarış oyunlarindan birisi NFS Most Wanted. Seneler önce çıkmasına rağmen benchmark olarak kullanılıyordu bu seneye kadar mobilde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkest earth

quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Çöp Bir Nfs Oyunu Daha Geliyor Her Zamanki Gibi =)

Şaka? Mobil platformlardaki en başarılı yarış oyunlarindan birisi NFS Most Wanted. Seneler önce çıkmasına rağmen benchmark olarak kullanılıyordu bu seneye kadar mobilde.

Masal Vakti Gelmedi Geçiniz =)
  • K E N kullanıcısına yanıt
    Arkadasin mostwanted hakkinda soylediklerine masal diyorsaniz ya oyunu hic oynamadiniz ya da mobil oyunlarla uzaktan yakindan alakaniz yok.

• Mobildeki en iyi iki araba yarışından birisinin ikincisini merakla bekliyordum nihayet geliyor..

• Arkadaslar bence benchmark için kullanılması gereken tek oyun gta sa oyunun telefonları cok fazla zorluyor t 50 de bile kasmıyor most wanted.

• Pcye remake most wanted 2005 yapsalar keşke

• Real Racing 4'ü de uzun zamandır bekliyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tür olarak Asphalt gibi olacak bence.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.