Şimdi Ara

IPHONE 6 MAGDURIYETI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Ayni site daha sonra telefonu nasil yaptirdigini da anlatiyor bence onu da paylasin boyle yarim olmasin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • onuda ızledım orada appleın refurbıshed telefon sattıgından bahsedılmıskı,o daha fena.Benım ekranı kırdıgım cıhazın ekranını degıstırıp sana satıyorlar,motorolanın atrıxlerde yaptıgı gıbı,kı bu bence resmen cakallık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crauls

onuda ızledım orada appleın refurbıshed telefon sattıgından bahsedılmıskı,o daha fena.Benım ekranı kırdıgım cıhazın ekranını degıstırıp sana satıyorlar,motorolanın atrıxlerde yaptıgı gıbı,kı bu bence resmen cakallık

Turkiyede satilmiyor o refurbishedlar yasak. Amerikada refurbished urunlerinin muhtesem bir piyasasi var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Editörün mağdurluk bir durumu yok ki sonraki video da sorununun nasıl çözüldüğünü de anlatmış.
  • Ünen sonraki videosunda 300 tl ekran ücreti karşılığında apple yeni bir cihaz vermiş kendisine swap diye adlandırdığımız cihazlardan. Türkiye'de refurbished ler yasak. Kaldı ki ekran kırılması kullanıcı hatası görüldüğü halde 300 tl karşılığında size başka hiç bir marka yeni cihaz değişimi yapmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • açllan konu, Türkiyedeki sözde özgür basının olayı gerekli yerlerini kesereek çarpıtması mantığı ile aynı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crauls

onuda ızledım orada appleın refurbıshed telefon sattıgından bahsedılmıskı,o daha fena.Benım ekranı kırdıgım cıhazın ekranını degıstırıp sana satıyorlar,motorolanın atrıxlerde yaptıgı gıbı,kı bu bence resmen cakallık

sen çok yanlış izlemişsin

türkiyede refurbished ürün satılması yasak deniyor. ama amerikada vs o şekilde satıyorlar.

adam belli bir miktar para vermiş ve sıfır kapalı kutu yeni cihaz almış. bunu başka hangi mağaza ve marka yapar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.