Şimdi Ara

AMERIKADAN SIPARIS KONU ACILDI :))- 9 Ocak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
6
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Siparisi tekrar aciyorum donusu aralik 31 olarak belirledim sayilir henuz biletim yok ama bilen biliyo iste neyse isi kisaca anlatiyim yeni arkadaslari bilgilendirmis oluyim. Siparisinizi siz onceden alip bana yolluyosunuz bende geldigimde size elden veya kargo ile teslimatini yapiyorum yollamadan once konustugumuz komisyonu da hesabima geciriyosunuz tabiki de. Bu arada bilmenizi istedigim sey ben bu isi ticaret icin yapmiyorum ucak biletimi cikarmak icin yapiyprum yoksa kimseyle 10-20 lira icin anlasmazliga dusmedik henuz :) fiyatlar eminim forumdaki en uygunlaridir. Yeni telefon numarami ekliyim ulasmak isteyen whatsaapp imessage ulassin her geldigimde de numara degistiriyorum millet suphelencek guven sorunu olan arkadaslar referanslarim ile iletisime gecebilir eminim aradiginiz cevabi bulursunuz :) Bu arada laptop siparisi almiyorum :)

First come first serve

Edit : donus tarihi 9 ocak olarak belirlendi bilet alindi

tel no +16464792938
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrUFO -- 20 Aralık 2014; 0:16:59 >

• Pm atmıştım ama bakarsanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pm lutfen :)
  • pm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.