Şimdi Ara

adnan öztürk a aporda.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Durum degerlendirmesi yapiyor ve nasil bir yönetim olmasi gerektigini anlatiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Niye sürekli A Spor'a çıkıyor.. ?

• kimse cagirmiyordur muhtemelen zaten onceki başkanlik yarişindada sadece 1 kanal cagirdi falan diye sitem ediyordu.

Malum adnan polatin reklami cok daha iyi yapilmişti.

Ben bu adamin daha net daha akilci daha tutumlu ve disiplinli bir yönetim bicimi planliyor sanirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Photographer Boy

Niye sürekli A Spor'a çıkıyor.. ?

Devletle iş falan yapacaktır belki ?
  • Bu adam gs ye başkan olursa gs en antipatik takım olur sürekli sert demeçler veren bi tip,aziz yıldırımı sevmeyen gs lilerin bu adamı istemesi de ayrı bi ironi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rasim Ozan Kütahyalı

Bu adam gs ye başkan olursa gs en antipatik takım olur sürekli sert demeçler veren bi tip,aziz yıldırımı sevmeyen gs lilerin bu adamı istemesi de ayrı bi ironi

ben adnan polatın gelmesini istemiyorumda
    asıl ironi ne biliyormusun
    aziz yıldırıma tapıp bu adam gelmesin çok sert demeçler veriyor Galatasaray sevilmez bak
    diyen tipler.
  • geçenlerde katılmıştı tekrarını izlemişsindir herhalde,güzel projeleri var yalnız 17 haziran mevzusunu sadece güvenlik üzerinden öztürk ün bile değerlendirmesi skandal.kendi içimize anlatamamışız ki diğerlerine anlatalım

• Güzel konuşuyor.

• Yakışır

• Aday olabilecek isimlere baktığımız zaman, Ali Dürüst aday olmazsa en güçlü isim Adnan Öztürk olacaktır.

Cv'sine bakarsak 2 sene GS'de yöneticilik yapmış, GS futbolda 2 şampiyonluk yaşayıp, ŞL'de çeyrek final oynamış. Ünal Aysal; Ali Dürüst,Adnan Öztürk ve Abdülrahim Albayrak gibi isimleri gönderdiği zaman çöküş başladı Galatasaray'da ve Fatih Terim'in gidişine zemin hazırlandı.

Gelinen noktada, antipatik bir başkan olabilir tespitine katılıyorum. Ama GS'ye artık genç ve uzun yıllar başkanlık yapacak birisi şart.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ra hmetli

Aday olabilecek isimlere baktığımız zaman, Ali Dürüst aday olmazsa en güçlü isim Adnan Öztürk olacaktır.

Cv'sine bakarsak 2 sene GS'de yöneticilik yapmış, GS futbolda 2 şampiyonluk yaşayıp, ŞL'de çeyrek final oynamış. Ünal Aysal; Ali Dürüst,Adnan Öztürk ve Abdülrahim Albayrak gibi isimleri gönderdiği zaman çöküş başladı Galatasaray'da ve Fatih Terim'in gidişine zemin hazırlandı.

Gelinen noktada, antipatik bir başkan olabilir tespitine katılıyorum. Ama GS'ye artık genç ve uzun yıllar başkanlık yapacak birisi şart.

İşte aklı selim GS taraftarı.
  • Sert bir üslubu var. Galatasaray başkanlık profiline zıt biraz. Ama maalesef günümüz türk sporunda böyle olacaksın. Medeniyetten anlamıyor bazıları. Ayrıca artık dedeleri bi bırakalım. Daha genç birileri olsun kulübün başında. Rakibi kim olur bilmiyorum ama seçilme şansı yüksek. Ali dürüst ise aday olmayacak. Bazıları 2. adam olmayı tercih eder. Ali dürüst de bunlardan biri.

• quote:

Orijinalden alıntı: ra hmetli

Aday olabilecek isimlere baktığımız zaman, Ali Dürüst aday olmazsa en güçlü isim Adnan Öztürk olacaktır.

Sert aciklama da denebilir dobra konuşuyor adaamda denebilir.

Bakiş açiniza bağli.

Net konuşmak iyidir.ustunu orten saklayan şeffaf olmayan yonetimler eninde sonunda aysalin 2. Dönemi gibi patlar.

aziz yildirim gd başkan olsa 10 kez kovulurdu .aysal da kovuldu.kendi getirdiği kukla adamlar bile tamam kuklayizda bu kadar da değil diyerek istifa etmeye başladi. Sedat dogan falan 1 ay onceden istifasini vermişti mesela.

Aysal kendi içinde muhalefetide tutabilse aldiği kararlarda gonderdikleri insanlarinda onayini alsaydi bu durumlara duşmezdi.o kilavuz olarak tulun gibi adamlari seçti.kilavuzu karga olanin....

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.