Şimdi Ara

dizel yakit

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • forumdaslar malumunuz 320d sahibiyim. bilmiyorum isim vermek dogru mu ama bugun shellden dizel nitro aldim 100 tl lik. araba sanki alt devirlerde cok cansizlasti ama ust devirlerde daha da atiklesti ancak o ust devirlerde siyah duman da artis oldu. ozellikle biraz once yogun dur kalk sonrasi gaza yuklendigimde arkamda bir bulut oldu sanirim gece is cok belli oluyo onerisi tavsiyesi olan var midir ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Konuyla alakasi varmi bilmiyorum ama
    Bende 1 ay once shell den vpover aldim
    Aracta 2 ile giderken gazi kesip geri veriyor .bunlar anlik oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim malumatım yoktu yeni oldu
  • Son 10 depodur hep nitro aldım ama artık total excellium alacağım en azından deneyeyim.nitroda son zamanlarda bende duman farkettim ama benim aracımda dpf yok ona bağlıyordum bu durumu. Şuan 3.99 tl den petrol ofisi mazot veriyor 90 tl ondan 90 tl totaldan alıyım diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoctorEconomy -- 21 Kasım 2014; 0:15:34 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • bendeki siyah duman degil sanki is gunduzleri pek belli olmuyo ama gece baya belli

• Muratkati kullanıcısına yanıt
    Petrolün çıkartıldığı bölgeye, özelliğne göre yakıt kalitesinde zaman zaman değişiklik oluyormuş. Sürekli aynı ülke ya da bölgeden ithalat yapılmıyor. Katkı maddeleri ile daha kararlı hale getirlmeye çalışılsa da yakıtta dengesiz yanma, dumanda artış, koku yapma gibi durumlar zaman zaman görülebilir. Bu salt aldığınız bayinin depo temizliği ile bile alakalı olabilir. Deponun ağır yağların çöktüğü tabana yakın yerinden yakıt denk geldi ise o da aynı etkiyi yapar.
  • volkan3156 kullanıcısına yanıt
    haklisiniz ama su da dikkatimi cekti yogun dur kalk sonunda ani yuklenmede yapiyor. o yuklenmeden sonraki birkac yuklenmede birdaha duman atma yok. enjektor sistemi de kontrol edildi. tum filtreler 1 hafta once degisti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Demodex

Konuyla alakasi varmi bilmiyorum ama

aynısı bended oldu 2 vites hafif yokuşta ogün bu gündür shellden ayağımı kestım bir daha hiç olmadı. var bir şey bu yakıtta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demodex

Konuyla alakasi varmi bilmiyorum ama

bende shelden nitro alıyorum aynı sorunu yaşıyorum. ben turbo yada debriyaj ne zaman sorun verecek diye bekliyodum. demekki alakası yok.
  • Başka firmadan alıncada oluyormu?

• bence opetten şaşmamak lazım euro dizel:)
  • Belki lpg ile mazotun pek alakası yok ama
    uzun süredir lpg'yi shell den alıyordum ve çok memnundum fakat son aldığım depoda
    araç tekleme yapıyor gibi oldu stop ederken motor sarsıntılı stop ediyordu
    belki son zamanlarda shell'in yakıt kalitesi değişmiş olabilir
  • Benimde performanstan şikayetim var sürekli shellden alıyorum dizel yakıtı.

Başka firmaları deniyeceğim birde.

Yokuşlarda eski performansı yok ve biraz nazlı hızlanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daft Punk -- 21 Kasım 2014; 15:25:45 >
  • demek son zamanlarda shellde sikinti var bu silkeleme konusu bende de oldu ama ben dun maf sensorunu temizletmeme yormustum. demek sikinti yakitta imis bikacgun daha gozlemleyelim bakalim.

• Aracımı yenı aldım sayılır bir depo total excellium kullandım sonradan opetten 50 lıralık yakıt ekledım ikisinin arasında bır fark görmedım shellden bir depo nitro alıp deneme yapacaktım. 3 firmanın arasında karar verecektim yorumları okuduğum kadarıyla nitrodan fazla memnun kalan yok opet mi total mı acaba?
  • Total Excellium'u şiddetle tavsiye ederim .
  • Opet
    Türkiye Petrolleri
    Shell
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.