Şimdi Ara

75 AKK Ne Oluyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kota limitsiz yaziyor ama 75 AKK yaziyor. Ne oluyor bu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Adil kullanım kotası. 75 GB'dan sonra hızın 3 Mbit'e düşürülüyor.

• 75 Gb'Dan Sonra İnternet Hızın Hayli Düşecek Demektir.. =(
  • oradaki limitsiz yazısı tuketiciyi tamamen kandırmaya yonelik bir yazı devletimiz goz yumuyor elimizden birsey gelmiyor tek dayanakları 3 mbitten sonra limitsiz iste demeleri oluyor ama aldıkları paralarda misli fazla
  • Öyle tahmin etmiştim. Sorun değil ya aylık kullanacağım max 60 GB benim.
  • turexx kullanıcısına yanıt
    Ben AKK uygulamasına karşı değilim ama bu şekilde olmasına karşıyım. Adam yaşlıdır evde kimse yoktur sadece netten gazete vs okuyordur, ona 75 gb akk çok rahat yeter mesela. Ama ücret olarak çok cuzi rakamlar belirlenmeli bence. AKK olacaksa yarı yarıya ucuza verseler çok iyi olur mesela.
  • bende geçiş yaptım 1 aydır 16 mbit 75 akk li kullanıyorum akkyi geçtigim halde halen indirme hızım 1.5 mb civarı seyrediyor dusuş yok .ttnet hemen dusuruyordu
  • frknkoca2 kullanıcısına yanıt
    Diger saglayicilari bolge telekom kontrol ediyor fark ederlerse indiriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Ben AKK uygulamasına karşı değilim ama bu şekilde olmasına karşıyım. Adam yaşlıdır evde kimse yoktur sadece netten gazete vs okuyordur, ona 75 gb akk çok rahat yeter mesela. Ama ücret olarak çok cuzi rakamlar belirlenmeli bence. AKK olacaksa yarı yarıya ucuza verseler çok iyi olur mesela.

Bu dediğine katılıyorum mesela akk yi asında ücret tamam senin be!izlediğin olsun ama diyelim akk aasilmadi cuzi bir ücret olmalı değil mi ama

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.