Şimdi Ara

iphone 6 ekran da çıkan yatay çizgi ve durum çubuğu...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
9.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Multitasking sırasında oluyor birkaç uygulama da daha ekranın üst bölümünde çizgi çıkıyor, yazılımla mı yoksa donanımla mı ilgili anlayamadım durum çubuğu gözükmüyor bunu çok sık yaşıyorum restore yaptım düzelmedi henüz bir haftalık cihaz, fikriniz var mı beyler?

https://store.donanimhaber.com/d8/96/cc/d896cc633b6cdf3438e66be9602c031d.jpg
    https://store.donanimhaber.com/a4/66/de/a466de3c8ad23d69c3087ca211fcd2df.jpg

http://youtu.be/34op_gjOFms

edit: video eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinkaf -- 23 Kasım 2014; 15:16:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Resim ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resim ekledim

• 1. Fotograf bende henuz hic olmadi fakat bence yazilimsaldir bazen bende de uygulama kapatinca falan cok kisa yarim saniye falan mavi ekran veriyor sonra geciyor. 2. Fotografta ise ne oldugunu anlamadim hocam
    Edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deve Katili -- 20 Kasım 2014; 23:25:30 >
  • Profil yazısının hemen altında çizgi var dikkatli bakın, vine ya da swarm uygulamasını kullanıyorsanız profilinize gelip multitasking yaparak bakabilirsiniz, uygulamanın içindeyken home tuşuna 2 kez basarak küçülen ekrana dikkatlice bakın ve aynı uygulamaya geri dönün, ekranın üst bölümünde beyaz ya da gri bir çizgi çıkıyor 1 saniye sonra kayboluyor, muhtemelen siz de olmayacaktır tabi. 😄

• quote:

Orijinalden alıntı: sinkaf

Profil yazısının hemen altında çizgi var dikkatli bakın, vine ya da swarm uygulamasını kullanıyorsanız profilinize gelip multitasking yaparak bakabilirsiniz, uygulamanın içindeyken home tuşuna 2 kez basarak küçülen ekrana dikkatlice bakın ve aynı uygulamaya geri dönün, ekranın üst bölümünde beyaz ya da gri bir çizgi çıkıyor 1 saniye sonra kayboluyor, muhtemelen siz de olmayacaktır tabi. 😄

Bana bilerek yapmislar gibi geldi o cizgiyi ilk gordugumde guzel gorunum olusturmus

• Şu an da durum çubuğu hiç gözükmüyor.

iphone 6 ekran da çıkan yatay çizgi ve durum çubuğu...

Multitasking olayı için ekran videosunu almaya çalışacağım daha iyi anlaşılır.

Edit: ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinkaf -- 21 Kasım 2014; 0:09:47 >
  • arkadaşlar sorunla ilgili kısa bir video ekledim, lutfedip bir bakıverin.
  • aynı tlfnu kullanıyorum 20günlük ve aynı sorun bendede var bu normalmi yoksa?
  • quote:

Orijinalden alıntı: korsan_5353

aynı tlfnu kullanıyorum 20günlük ve aynı sorun bendede var bu normalmi yoksa?

iphone 4 ve sonrası tüm cihazlar da aynı soruna rastladım, bu elbette normal değil ama kimse ya dikkat etmiyor ya da sorun etmiyor..
  • Aynı sorunu ara sıra bende yaşıyorum. Takip

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hortlatayım :) merhaba,yatay çizgi sorunu benim 6plustada oluştu siz sorunu nasıl çözmştünüz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.