Şimdi Ara

iOS 8.1.1 sorunlu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iP 6 plus kullanıyorum fakat bugün bir şey dikkatimi çekti ana ekrana döndüğüm zaman yukarıda tema rengine göre beyaz olması görünen durum göstergeleri siyah görünüyordu ekran Görüntüsü aldım ve ardıdan düzeldiğini gözlemledim.
     iOS 8.1.1 sorunlu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iphone 5 cihazım(sürüm 8.0.2) bende öyle bi sorun var ana ekrana gelince gösterge yeri bos kalıyor bazen. baktım bu sürümler sakat 8.1.1e güncellemedim.
  • iPhone 5s dede bu iOS 8 den beri düzelmedi bi biz bu bugu görüyoruz sanki 😃 inşallah düzelir. Bazen sinir bozucu olabiliyor.

• Valla dediğim gibi baya sinir olmaya başladım dikkat edince de gün içerisinde sık sık tekrarlandığını gördüm, durumun. Bu sıkıntıları apple bildirme gibi bir ihtimalimiz var mi ,yoksa onların düzeltmesini mi bekleyeceğiz ?

• 8.1.1 güncellemesini yaptım ardından appstore da 2 güncelleme göründü ve güncelleme ekranı açıklen güncelle yazısı yokolup yerinde "aç" yazdı! Appstore u kapatıp tekrar açtım ve güncellemeler göründü ardından tekrar güncelleme yazıları kayboldu 😀 bir daha kapatıp bu sefer açar açmaz tümünü güncelle seçeneği ile güncelleyebildim. Böyle de bir sorun yaşadım ilk kez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sorun bende de oluyor. Siyah olması gerekirken beyaz kalıyor sonra düzeliyor

• TR_001 kullanıcısına yanıt
    Belki otomatik güncelleme zaten uygulamarı güncellemiştir.

• Bu tarz buglar 7'de de vardı, 8'de de var. Yeni sürümle bu düzelse bile başka bir bug çıkacaktır kesin. Fazla kafaya takmamaya çalışın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.