Şimdi Ara

arabasında navigasyon kullananlar azcık baksın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ikinci elleri olarak 70 tl ye buldum...bu kısmı geçiyorum...benim cep telefonunda navigasyon yüklü hemde lisanslı olan model iyisi yüklü..gerektiğinde kullanıyorum...ayrıca cama yapıştırma vantuzda var..

gelelim soruma
    araba palio,teybin hemen hizasında cam kısmında eğim var o kısım müsayit,cama vantuz yapıştırsam,eğim olan yere koyabilirim

ben alsam,sürekli takılı olsa,sürekli çalışır durumda olsa,yani gerek varmı,çok kullanışlı olurmu,yoksa gereksizmi,alanlar pişman oluyormu,boşuna yer kaplıyor diye elden çıkaran oluyormu...ne yapayım 2.el pahalı sayılmaz,alıp takmaya değermi
    takıp kullananlara sorayım dedim

• Telefon varken bence gereksiz. Belli bir süre sonra can sıkıyor. Ama illa alacam dersen vantuzla uğraşma aşağıda linkini verdiğim şeyi kullan ben kullanıyorum çok memnunum

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-new-Steelie-Magnetic-Car-Dashboard-Mobile-phone-Mount-Holder-Magnet-mobile-rack-Steelie-Car/1879835902.html
  • Dj_Gençkan D kullanıcısına yanıt
  • Aracımda Tomtom kullanıyorum. Benim gibi telefonu çok kullanan birisi için telefondan navigasyon abes olacaktı. Çünkü sürekli aranıyorum arıyorum vs. Bu yüzden ana işi navigasyon olan bir cihaz ile durumu kurtardım.
  • İndirin Yandex navigasyonu keyfinize bakın, üstelik ücretsiz
  • 3.16 kullanırken dana gibi ekranda navigasyon vardı. 5 kere kullanmamışımdır. Telefon yeterli bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: allstar34

İndirin Yandex navigasyonu keyfinize bakın, üstelik ücretsiz

Yandex yüzünden 2000liralık telefonu kıracaktım.

kaç kere yanlış adrese gönderdi kaç kere en kestirme yolları atlayıp en kötü yollara yönlendirdi kaç kere tam sapmam gereken sapakta aniden takılıp sapağı kaçırmama sebep oldu yandex bedava olmasa çekilecek eziyet değil.
  • Garmin kullanıyorum, ömür boyu güncelleme ücretsiz.elim ayağım resmen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yandex navi kullanıyorum telefondan..

garmin cihazım dan daha iyi, daha hızlı daha güncel daha anlaşılır...
  • Nokia here drive kullanıyorum, tek kelime ile müthiş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrı bir şarja,ayrı bir kabloya ne gerek var. Akıllı Telefon varsa en pratik çözüm. Arabada bıraksan dert,yanında taşısan dert. Sygic var bende çok memmunum
  • Hocam navigasyonu sarj ederken kablonun sırıtmayacağı kabloyu döşeyebileceğin bir yere koy görüntü kirliliği olmasın
  • Selam 2.el 70tl ne marka aldin bilmiyorum fakat

2.el temiz indashlar var teybi cikar hem navi dvd gps tv olan içinden cıkmalı çin malı teyp ler var onlardan vereyim sana 400tl ye yada pioneer vereyim fakat onda gps yok
  • Benim telefonda da yandex var ayrıca tomtom 7 inc cihaz var. Telefon her zaman doğru yeri bulmuyor. Tomtom daha kullanışlı. Yoksa bende sevmiyorum tak çıkart tak çıkart. Bir de bende araç kamerası var. Tomtom telefonda da aynı kalitede çalışıyorsa yüklenir tabi o ayrı..
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Next kullanıyorum, kesinlikle tavsiye ederim.
  • goldmaaster var, memnunum bende
    orta-üste yani dikiz aynasının sağ tarafına vantuzu yapıştırdım. lazım olursa nav.takıyorum aynaya bakar gibi arada baksam yetiyor. sesli yön tarif ii.
  • benim cep samsung age 2,bunda sygic var,lazım oldumu i oluyor..ama arabaya her zaman takılmıyor,telefon lazım oluyor
    ben arabaya her zaman takılı olsa iyi olurmu,sürekli şarjda kalsa iyi olurmu,kontakla çalışsın,kontakla kapansın,daima yolu göstersin o anlamda sordum,arabanın aksesuarı gibi dursun,kullananlar o şekilde kullanırken memnunmu,bende ona göre alayım diye düşündüm..henüz almadım...telefonda zaten var,yolu kaybedince teli açıyorum...sadece arabada sürekli takılı olması için orjinal navigasyon iyi dururmu onu sormuştum..% 50 sanırım
  • Cihazsa Garmin, yoksa Nokia nın navigasyon yazılımı her yazılımdan kat be kat kullanışlı ...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • baris195 kullanıcısına yanıt
    gerekli olup olmadığı sana bağlı güzel kardeşim

eğer sık sık bilmediğin yerlere seyahat ediyorsan tabiki varsın yer kaplasın

ama yok ben ayda yılda bir kullanacağım diyorsan parana yazık derim

söylemeden edemeyeceğim arabaya kattığı bi hava mevcut

karşıdan radar aracı sanıp olmadığını anlayınca sövenler de olmuyor değil hani

sonuç olarak eğer sık sık kullanacaksan al yoksa telefonla idare et derim
  • Yandex i trafiği açarak kullanın, e5 te yan yol boşsa ona yönlendiriyor kaç kere ne gerek var diye yan yola girmeyip trafiğe takılınca anladım, teşekkürler yandex :))

Bir sıkıntısı var o da 50yle giderken de 150yle giderken de aynı mesafede dönüş uyarısı vermesi. Bazen sol şeritte kaptırmışken "100 metre sonra sağa dönün" uyarısıyla gereksiz yere heyecan yaşatıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.