Şimdi Ara

İPHONE 4 HAKKINDA ACIL YARDIM TEKNİK BİLGİ LAZIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler iphone4 telefonum vardı.telefona jailbreak yaptım pangu yu kullanarak ancak kaldırmaya calısmıstım telefon hafızasını tamamını kullandıgı için ancak kaldıramadım itunesdende yaptım telefondanda yaptım genede olmadı.herneyse asıl konuya gelelim telefona cydia dan ifile yukleyip sistem dosyalarının arasında cydia dosyalarını sildim.
    suanda telefon hiç açılmıyor. itunesdende gorunmuyor telefona nasıl geri yukleyebilirim yardımcı olabılırmısınız ??

• Telefonu kapatın. Bilgisayarınızda itunes'u açın. Telefonunuzda home tuşuna basılı tutarak iphone'u bilgisayarınıza bağlayın. itunes kurtarma modunda iphone bulundu dedğinde ios'u geri yükleyerek telefonunuzu kullanabilirsiniz.
    Bu olmazsa eger telefonu dfu moda alın. daha sonra itunes acıp bilgisayarınıza iphone'u tekrar baglayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smilyben

Telefonu kapatın. Bilgisayarınızda itunes'u açın. Telefonunuzda home tuşuna basılı tutarak iphone'u bilgisayarınıza bağlayın. itunes kurtarma modunda iphone bulundu dedğinde ios'u geri yükleyerek telefonunuzu kullanabilirsiniz.
    Bu olmazsa eger telefonu dfu moda alın. daha sonra itunes acıp bilgisayarınıza iphone'u tekrar baglayın.

dostum dediğin gibi home tusuna basılı olarak bilgisayar bağladım ancak telefonu geri yukle diyorum hiçbirşey olmuyor oldugu gibi durmaya devam ediyor
  • dfu moda alıp tekrar deneyin. bu şekilde de olmazsa o zman bence geçmiş olsun, teknik servise gitmesi gerekir.
  • quote:

dfu moda alıp tekrar deneyin. bu şekilde de olmazsa o zman bence geçmiş olsun, teknik servise gitmesi gerekir.

telefon dfu moda girmiyor bile recovery modda da geri yukle diyorum guncelle diyorum hiçbirşey olmuyor :( ve teknik servis yaparmı sizce bunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: killed134

quote:

dfu moda alıp tekrar deneyin. bu şekilde de olmazsa o zman bence geçmiş olsun, teknik servise gitmesi gerekir.

telefon dfu moda girmiyor bile recovery modda da geri yukle diyorum guncelle diyorum hiçbirşey olmuyor :( ve teknik servis yaparmı sizce bunu

iyi bir teknik servis halledebilir bunu.
    İstanbulda Kadıköyde kadıköyiphone da yaptırabilirsiniz. Orada çalışan Bülent bey size yardımcı olacaktır. Forum nicki: kenbu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.