Şimdi Ara

iPhone 6 Plus Ekran Kirildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
14.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iPhone 6 Plus'im 1 kere yere dusme sonucu bu hale gelmistir. Bundan onceki iPhonelarimi daha once cok fazla dusurmeme ragmen hic basima boyle bisey gelmemisti. 6 Plus gercekten darbelere karsi cok dayaniksizmis. Simdi ben bunu Zorlu apple store'a goturdum ve ekran degisimi yapilmasini istiyorum dedim ama ordakilerde bunu randevusuz yapamayiz randevu almaniz gerekiyo dediler ve malum randevu almak zor oldugu icin bu acil bi durum randevu almadan olmazmi dedim onlarda sabah 10'da gelip orda bekleyip randevusuna gelmeyen birinin yerine alabilceklerini soylediler. Gercekten sacma bi durum, telefonu kullanirken elime cam parcalari geliyo ve hala bu durumda randevu beklemem gerekiyo Akasya'ya gittigimde kasasida zarar gormus degisim yapilmasi daha mantikli olur dediler. Bunun icinde yanilmiyorsam 880 tl gibi bi fiyat soylediler. Bende simdi ekran degisimi yapmaktan vazgecip komple degisimini yapmak istiyorum ama bu degisim icinde randevu almam gerekiyomu benim bilgisi olan varmidir acaba? Eger gerekiyorsa randevusu olupta gitmeyecek olan birisi varsa yardimci olabilirmi lutfen. 1 haftadir deniyorum ve hala bi randevu alamadim. Saat 12 de giriyorum ama hic bi zaman bos zaman araligi olmuyor. Lutfen kullanmiyacaginiz randevunuz varsa veya bu konuda deneyimli olupda yardim etmek icin bir randevu alabilirseniz cok sevinirim. Tesekkurler.
    Telefonun hali;

• Hocam arayın Apple Store'yi sorun daha yararlı cevap alırsınız.

Bu arada hasara bakarsak yüksek bir yerden şiddetli şekilde düşmüş anlaşılan.

Geçmiş olsun.
  • Kılıfsız kullanmayın şu canım telefonları yazık olmuş içim gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun.

Ekran değiştirip oynanmış telefonla sürünmektense sıfırlatmak daha mantıklı.
  • Apple sitesine girip Genius Bölümü'nden randevu alıp gidin derim. Diğer türlü birisi gelmeyecek siz onun şurasını alacaksınız. Herkes gelirse boşa beklersiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 her zaman daha iyidir bu cihaz hem büyük hem narin bende apple kullanıyorum ama kusura bakmasın kimse büyük ekran işini samsunga bırakıcaksın note 4 olmuş mesela ama bu 6+ tam bir çöp

• Geçmiş olsun içim acıdı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecmis olsun
    Allah dusmanimin basina vermesin
    Cok kotu bir durum

• geçen gün shifdelete sitesinin sahibi hakkı soy ismini bilmiyorum onunda ip6 sının ekranı kırılmıştı ve 350 400 tl gibi bir fiyata telefonu komple değiştirmişler apple sana niye böyle bir fiyat vermişler anlamadım doğrusu shifdelete nin youtube hesabında bu değişim sürecinin videosu var bakarsan bulabilirsin.
  • hocam geçmiş olsun yeni iphone lar çok dayanıksız kılıfsız kullanılmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilko

6 her zaman daha iyidir bu cihaz hem büyük hem narin bende apple kullanıyorum ama kusura bakmasın kimse büyük ekran işini samsunga bırakıcaksın note 4 olmuş mesela ama bu 6+ tam bir çöp

tamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilko

6 her zaman daha iyidir bu cihaz hem büyük hem narin bende apple kullanıyorum ama kusura bakmasın kimse büyük ekran işini samsunga bırakıcaksın note 4 olmuş mesela ama bu 6+ tam bir çöp

ilko kusura bakma ama cok bos adamsin ya sen 6 begeniodun weya 6+ begeniodun die herkes onu bdgenmek zorunda degil

• geçmiş olsun hocam, kötü olmuş cidden
  • Anro kullanıcısına yanıt
    Aslinda hicde yuksek bi yerden dusmedi, montumun cebine koyarken yere dustu ve durum bu. Daha once tum iphone lari kullandim 100 lerce kere dusurmusumdur hatta 5sim merdivenlerden yuvarlanmisti ama sadece bi kac cizikle atlatmistim. iPhone 6 ve Pluslar buyuk olduklari icin ekranlari cok korumasiz. Dusunce %80-90 ihtimalle kiriliyolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinandemirel

geçen gün shifdelete sitesinin sahibi hakkı soy ismini bilmiyorum onunda ip6 sının ekranı kırılmıştı ve 350 400 tl gibi bir fiyata telefonu komple değiştirmişler apple sana niye böyle bir fiyat vermişler anlamadım doğrusu shifdelete nin youtube hesabında bu değişim sürecinin videosu var bakarsan bulabilirsin.

Dostum bundan haberdar ettigin icin tesekkur ederim, bununla ilgili apple store da ki geniouslarla gorusucem. Adam editor diye boyle muamele yapilmasi ilginc.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TorwaK

Apple sitesine girip Genius Bölümü'nden randevu alıp gidin derim. Diğer türlü birisi gelmeyecek siz onun şurasını alacaksınız. Herkes gelirse boşa beklersiniz.

Evet suandan itibaren her saat basinda Akasya ve Zorlu'dan randevu almaya calisiyorum. Siz daha once denedinizmi boyle yapmayi deneyimli gibisiniz ama?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncayberkk

Aslinda hicde yuksek bi yerden dusmedi, montumun cebine koyarken yere dustu ve durum bu. Daha once tum iphone lari kullandim 100 lerce kere dusurmusumdur hatta 5sim merdivenlerden yuvarlanmisti ama sadece bi kac cizikle atlatmistim. iPhone 6 ve Pluslar buyuk olduklari icin ekranlari cok korumasiz. Dusunce %80-90 ihtimalle kiriliyolar.

Birazda şans işi de olsa hasar büyük.
    Kılıf kullanmanızı öneririm.

• Bu arada iPhone 6 veya Plus sahiplerine tavsiyeyem kesinlikle telefonunuzu kilifsiz kullanmayin, ben suana kadar her telefonumu kilifsiz kullandim dusurdum ama bi sorun olmamisti fakat bundan sonra durum degisti. Ekranina da tempered glass olayini yapmayi dusunuyorum. Bu tempered glassla ilgili deneyimi olan varmi acaba?
  • Geçmiş olsun hocam. Cihazı komple yenilet ileride belki başka sorunlarla da karşılabilirsin, tekrar tekrar uğraşma

• Gecmis olsun tuncayberkk
    bende elimden kayip dusucek korkusu ile kullaniyorum. Kilif ve on cam koruma var ama yinede insan endiseleniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c_e_m22 -- 20 Kasım 2014; 22:51:01 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.