Şimdi Ara

TECİL BOZDURUNCA EN YAKIN CELPTE ASKERE GİTME YARDIM!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ÖNLİSANS MEZUNU OLARAK ASKERLİĞİMİ TECİL ETTİRMİŞTİM FAKAT TECİLİ YAKIP ASKERE GİTMEK KARARI ALDIM VE ANKARA ASKERLİK ŞUBESİNDE MUANE OLDUM
    ARDINDAN BANA 2015 KASIM OLARAK ASKERLİĞİMİN GÖZÜKTÜĞÜ SÖYLENDİ BEN İTİRAZ ETTİM VE BENİ BİR SONRAKİ CELP DÖNEMİ OLAN 2015 ŞUBAT İSTİYOR OLARAK KAYDETTİLER VERDİKLERİ KAĞITTA YOKLAMA TARİHİ 2015 ŞUBAT YAZIYOR FAKAT KAĞIT IN ALTINDA VERİLEN TARİHİN KESİN OLMADIĞINI BELİRTİYOR MEMURDA BÖYLE SÖYLEMİŞTİ
    BEN 2015 ŞUBATTA ASKERE GİTMEK İSTİYORUM BU KONU HAKKINDA NE YAPMALIYIM YARDIMLAR İÇİN TŞKLER.

• quote:

Orijinalden alıntı: esdream

ÖNLİSANS MEZUNU OLARAK ASKERLİĞİMİ TECİL ETTİRMİŞTİM FAKAT TECİLİ YAKIP ASKERE GİTMEK KARARI ALDIM VE ANKARA ASKERLİK ŞUBESİNDE MUANE OLDUM
    ARDINDAN BANA 2015 KASIM OLARAK ASKERLİĞİMİN GÖZÜKTÜĞÜ SÖYLENDİ BEN İTİRAZ ETTİM VE BENİ BİR SONRAKİ CELP DÖNEMİ OLAN 2015 ŞUBAT İSTİYOR OLARAK KAYDETTİLER VERDİKLERİ KAĞITTA YOKLAMA TARİHİ 2015 ŞUBAT YAZIYOR FAKAT KAĞIT IN ALTINDA VERİLEN TARİHİN KESİN OLMADIĞINI BELİRTİYOR MEMURDA BÖYLE SÖYLEMİŞTİ
    BEN 2015 ŞUBATTA ASKERE GİTMEK İSTİYORUM BU KONU HAKKINDA NE YAPMALIYIM YARDIMLAR İÇİN TŞKLER.

aklın varsa lisans bitir kısa dönem yap uzun yapınca anlarsın dediğimi.Birde ya aralıkta git yada ağustos gibi git diğer dönemler mantıklı değil.
  • Evet arkadaşın dediği gibi bence 4 yıllık okulunu bitirmelisin.
    Askerliğinde bir dakikanın bile o kadar çok önemi var ki sonra pişman olma.
    Ayrıca tecil bozdurduğun için hemen giderim diye birşey yok.
    Net olan birşeyi diyim sana önce yaşı gelen kişiler gider.
    Sonra alınacak asker sayısına göre tecillilerden seçilir.
    Ben 24 yaşında askere gittim.
    Tecilimi bozdurduğum zaman şubat celbiydi... Banada sana dediklerini dediler kesin gidersin şubatta. Olmazsa mayısta banko gidersin dediler.
    Sonuç ne oldu ?
    Kasım 2013 ' celbinde gittim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: RJReYNoLDs

Evet arkadaşın dediği gibi bence 4 yıllık okulunu bitirmelisin.
    Askerliğinde bir dakikanın bile o kadar çok önemi var ki sonra pişman olma.
    Ayrıca tecil bozdurduğun için hemen giderim diye birşey yok.
    Net olan birşeyi diyim sana önce yaşı gelen kişiler gider.
    Sonra alınacak asker sayısına göre tecillilerden seçilir.
    Ben 24 yaşında askere gittim.
    Tecilimi bozdurduğum zaman şubat celbiydi... Banada sana dediklerini dediler kesin gidersin şubatta. Olmazsa mayısta banko gidersin dediler.
    Sonuç ne oldu ?
    Kasım 2013 ' celbinde gittim :)

geçmiş olsun o zaman beklicez desene
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.