Şimdi Ara

BU BAŞLIKTA LUMİA 920 YE KİN KUSUYORUM.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar 2013 Mart ayında aldığım bu telefonu o kadar çok araştırdım ki ilk elime aldığımda bütün özelliklerini biliyordum diyebilirim.

Evet gelelim kin kustuğum yerlere;

• Mağazası eyvallah gelişmemişti ama gelişir microsoft bu yapar diyordum, yok arkadaş. Milletin hevesini alıp attığı uygulamaları biz daha yeni indiriyoruz.

• Kamerası iyi iyi dedik ön kamerada bir toz problemi var Allah sizi inandırsın ön kamerayla bir fotoğraf çekip arkadaşa yollıyayım kova başında mısın sen orası ne oyle duman altı olmuş gibi bir cümle kullanır. (isteyen olursa daha sonra fotoğrafı ön kamerayla çekip editlerim konuyu.)

• Ön kamera ve etrafı toz toplayınca haliyle yakınlık sensörü vb. her şey iptal oluyor telefonda.

• Uygulamaları diğer işletim sistemlerindeki uygulamalara göre daha basit. (Sen Microsoftsun kendi işletim sisteminde ki skype nasıl android ve IOS'tan daha kötü olabilir.)

• Ve en büyük eksisi abi 1580 liraya aldığım telefon (çıktığı ilk zamanlar), Şuan sanal pazarda 750 liraya satılıyor bu nasıl bir değer kaybediştir yahuu. atsan atılmıyor satsan satılmıyor.

-- ee tabi kendi telefonum ama hiç mi artısı yok diyeceksiniz artısı da var tabi :D

• Çok sağlam hergele :D Hani bir arkadaşınız sizin canınızı sıkacak bir şey mi yaptı arkadaşınıza acımıyorsanız telefona hiç acımayın atın kafasına acil'e gitmesi garanti

• İlk zamanlar aşırı dikkat çekiyordu elimde gören başıma toplanıyordu aa lumia lumia hocalar elimden almak için bahane uyduruyordu. (telefonla oynama ver bakayım diyeni bilirim telefon cebımdeyken :D)

• Su geçirmez diye idda etmediği halde kaç kez suyun altına sokmuşumdur bu telefonu bana mısın demez.

• ekranı hele harika hani telefonu düşüreyim ilk olarak kapağına bakarım bir yeri çizilmiş mi diye ekrana bir şey olmayacağından eminim çünkü. (telefonumun ne ekranı ne de kapağında koruyucu jelatin yok ilk aldığım gün gibi kullanıyorum)

Sonuç olarak ben burada telefona kin kustum ama sadece aldığım için pişmanım. Kimseyede önermem bu telefonu çünkü bir kere piyasası yok tek sebep olarak bunu gosterebılırım lumiaya parayı verdin kullan at yani budur.

edit : En az sorun çıkaracak telefonda Lumiadır bunu da unutmayalım tabi 2 yıldır bir kez servise yollamadım hala taş kullanılabilir.

İyi günler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freşş -- 20 Kasım 2014; 11:20:16 >

• aslında ben telefon almak istersem ölene kadar kullanmak için alırım. 2. el piyasasına hiç bakmam.
    uygulama pazarı gelişmemiş evet ama çok ta önemli değil bence.
    sağmalığı da dediğin gibiyse bence telefonun çok iyi.
    telefoncuya ver sorunlarını halletsin kullanmaya devam et bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavzerturk

aslında ben telefon almak istersem ölene kadar kullanmak için alırım. 2. el piyasasına hiç bakmam.
    uygulama pazarı gelişmemiş evet ama çok ta önemli değil bence.
    sağmalığı da dediğin gibiyse bence telefonun çok iyi.
    telefoncuya ver sorunlarını halletsin kullanmaya devam et bence.

Benim için sorun yok ama genel toplum olarak çok büyük - görüyorlar yoksa bende telefonumda sosyal ağlar olsun yeter onlarda var zaten telefonuda sık değiştiren biri değilim bu lumiayı daha perti çıkana kadar kullanırım. Servise göndersem giden gelmiyor gelen daha sorunlu geliyor o bakımdan da kimseye vermek istemiyorum şimdiilik böyle idare ediyoruz bakalım nereye kadar
  • Doğru şeyler. Piyasa olması lazım. Çünkü uzun süre kullanıcı yok artık. 3 yılda çok şey değişiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Freşş F kullanıcısına yanıt
    Fiyat konusunda söylediklerine katılmıyorum. Çünkü L920 çıkalı iki yıl olmuş bir cihaz. Bırak da bir zahmet 750 civarlarına düşsün. Ama diğer söylediklerin konusunda hak veriyorum.
  • Güzel Olmuş =)
  • saçma
  • Senin telefon milyonda bir şansla sana denk gelmiş bence :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: enemy

saçma

Saçma olmayanını sen konu aç bu konunun neresini saçma buldun bilmiyorum.
  • benim lumia 920 akşam çorbada yapıyor evde ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.