Şimdi Ara

apple.com ile abd den alan varmı? shipping süresi nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar arkadaşım abd den gelecek apple com.dan alsam 3 haftadan önce gelme ihtimali varmı telefonun.

• Yoğunluğa göre değişir ama tahmini en az 2 hafta sürer telefonu abd'den bir adrese arkadaşınıza göndereceksiniz anladığım kadarıyla
  • Evet abi 10 aralıkda gelecek , riske edemedim sipariş veremedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • siparişi ver kısmında 10 aralık ta gelecek yazdıysa erkenini pek düşünme zor ama daha geç olarak düşünebilirsin verilen tarihtende.
  • Semih Bey kullanıcısına yanıt
    yok hocam arkadaş 10 aralıkda gelecek , siparişte tarih yazmıyor. 3-4 week yazıyor. Alan biri forumda varmı diye merak ettim , 1-2 hafta olsa sorun olmayacak.
  • keşke daha önceden sipariş etseymişsiniz...
  • hocam 10 aralığa kadar gelir, eğer büyük bir yoğunluk yoksa, orda seçeneklerde 10 dolar fazla veriyosun süreyi kısaltıyorsun ; 1 haftada teslim seçeneği de var. hemen ver siparişi? bu arada o 10 aralık dediyse 9 unda biner ucağa tekrar teyit al.
  • hocam bak apple.com a girdim space grey 16gb free contract 5-6 business days diyor hocam. ok? :)
  • telefon gümrüğe takılır bilgin olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

telefon gümrüğe takılır bilgin olsun.

kardeş , demiş ki arkadasım gelicek, yani onun adresine göndericek , gelirken arkadası USA den getiricek
  • quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

telefon gümrüğe takılır bilgin olsun.

kardeş , demiş ki arkadasım gelicek, yani onun adresine göndericek , gelirken arkadası USA den getiricek

ben yanlış anladım o zaman. sanki arkadaşının gelmesine çok varda o gelene kadar ben internetten yani apple usa sitesinden alayım da daha çabuk gelsin gibi yazmış.
  • navigator_ N kullanıcısına yanıt
    Gördüm abi çok sağol bilgilendirme için süperr. Normal süreyide 1hafta düşürmüşler sabah 3-4 week yazıyordu şimdi 2-3 week diyor. @navigator_

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam biz yazı yazmak için yazmıyoruz, aldık deneyimimiz var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.