Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 video inceleme 'Metal kasası ve 64-bit işlemcisiyle orta segmentte iddialı' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
5
Favori
8.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle artık bsc gibi sadece telefonlarla ilgili bir site açmanızın zamanı geldi çünkü sitedeki incelemelerin 4/3ü telefon incelemesi olmaya başladı.Onun dışında telefon 64 bit'in arefesinde giriş ve alışma sürecinde güzel bir model işlevsellikten ziyade performans telefonu olmuş diyebiliriz eğer fiyat asus zf6 ayarında veya 100 tl fazla olursa çok canlar yakar.

• Erdi abi senin eller biraz büyük olduğu için 5.5 ekran normal ama bizim için biraz büyük kalıyor telefon güzel tasarım senin dediğin gibi tasarım önden çerçeveler kalın kalıyor mate 7 ile kıyasla çirkin kalıyor
    abi daha önemli konu paralel ürünler lg g2 1100 tl kadar bulunabiliyor pil iyi ama ne olursa olsu snapdragon 410 sonuçta 400 ile çok fark yok snapdragon 800 ile fark baya var kameraları yeterli ve güzel işler çıkarıyor ama
    fiyat ne 1000 tl yerine 800 tl gibi olsaydı o zaman ürünü gerçekten önerilecekler arasında gösterilirdi inceleme için teşekür ederir
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmengn

quote:

Orijinalden alıntı: isoomail

quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

Ürün Sadece operatörler ile gelmiyor ayrıca, 4.4.4 ile global olarak pazara cıkan hıcbır cihaz aynı android sürümünde kalmaz.

Mantıksız mantıksız yorumlar yazıp insanları da yanlıs yönlendirmeyin hadi 5.1 i belki almaz dersin anlarım.

Ben size gerçek bilgi veriyorum. Siz ise temenni sunuyorsunuz.

Bu durumda mantıksız yorum sizinki oluyor. Çünkü alır diyerek elinizde olmayan bir duruma kesin karar veriyorsunuz.

Alır mı almaz mı orasını bilemem ama Türkiye'ye gelen hangi Huawei cihazı güncelleme aldı?

P6 iki kere p7 1 kere aldi. P7 agustosta cikti. Sanıyorum guncelleme isi duzelecek

İyi, gelişme var demek ki.

Böyle fiyat-performansı yüksek markalar güncelleme dahil sorunsuz olsunlar ki tercih edelim. Böylece pahalıya marka satanlar boyunun ölçüsünü alsın.
  • "64 Bit işlemcisi ile Android L'ye adeta hazır" deniyor ama Huawei'nin Türkiye'de sattığı telefonlara güncelleme çıkardığı görülmemiştir...

• wozniak kullanıcısına yanıt
    Quadcopter demek istedin sanırım :)
  • f/ ürünmüş ama
  • Noktalama işareti kullaılmayan yorumları yayınlamasanız olmaz mı?

• Bİ ARKADAŞ 810 2015 İKİNCİ YARISINDA GELECEK DİYE YAZMIŞ.SAMSUNG ZATEN 20NM VE 64 BİTLİK İŞLEMCİYİ ÜRETMİŞKEN QUALCOMM'UN BÖYLE HATA YAPACAĞINI SANMIYORUM.ZİRA NOTE 4'ÜNDE MUTLAKA Bİ ZAMAN SONRA 64 BİTTE ÇALIŞACAKTIR.ÇÜNKÜ DONANIMSAL OLARAK DESTEKLİYOR.SAMSUNG UN KISITLAMA YAPMASININ SEBEBİ DİĞER 805 İŞLEMCİLİ NOTE 4 İLE ARASINDAKİ FARKI ERİTMEK.ZİRA EXYNOS 7 TESTLERDE 805 İ GERİDE BIRAKIP 810 A KAFA TURUYOR.EMİN OL GALAXY S6 DA 810 U ARATMAYACAK EXYNOS 7 NİN GELİŞTİRİLMİŞ VERSİYONU BULUNACAKTIR.CORNING GORILLA GLASS 4 TE HAZIR VE YENİ GLASS 4 LER GÖNDERİLDİ.2015 YILI GERÇEKTEN SERT GEÇECEK BUDA TÜKETİCİYE YARAYACAK.BİRDE SONY NİN ÖNÜMÜZDEKİ YIL TEK XPERIA Z MODELİ ÇIKARACAĞINI DÜŞÜNÜRSEK SONY NİN 810 KULLANACAĞI KESİN GİBİ.ZİRA LG G4 DE ÖYLE.

• 12-13 saat ekran acik suresi mi ? Şaka mi bu ? Guc tasarrufu ve en düşük ayara alsam bile ben S3 le 5 saati adam gibi goremedim. Net surekli açık ve 10 üstü ekran acik kalma sureleri varsa alinir bu telefon... Zira lg g2 bile 5 saati gecmiyor arkadasimdaki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • virtue28 kullanıcısına yanıt
    Ben bu cihazdan 2 ay önce g2 kullanıyodum sana şöyle söyliyim g2 batarya konusunda bunun yanına yaklasamaz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ben bu cihazdan 2 ay önce g2 kullanıyodum sana şöyle söyliyim g2 batarya konusunda bunun yanına yaklasamaz :)

diğer konuda sormuştum ama yakalamışken burda da sorayım:-) g2 nin kamerası ile kıyaslarsanız(özellikle iç mekan çekimlerinde) nasıl bir sonuç çıkıyor ortaya....şimdiden tşkler....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul anadolu yakasında cihazı inceleyebileceğimiz bi yer var mı acaba.
  • güzel inceleme olmuş...

• Çok iyi inceleme elinize sağlık :)

Benim merak ettiğim videoda bu kadar akıcı konuşmanızın sebebi kağıttan okumanız mı?

• quote:

4.4.4 ile çıkan cihaz 5.0 ı almaz? Biraz mantıklı olun.

Orta sevmeme bir cihaz. Güncelleme almayabilir. İsmi p7 mini veya lite olsa alır derdim ama orta segment almaz.
    Ascend G630 4.3 JB ile geldi kitkat almadı. G730 4.2 ile geldi kitkat almadı. Eğer önce telefonlara bakacak olursak lolipop alma ihtimali %0

• Çok güzel bir video inceleme olmuş... Ama telefon için bir şey diyemeyeceğim :D sırf Erdi ÖZÜAĞ inceliyor diye izledim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: my54

Özelliklerine göre bir çok telefondan iyi gibi gözükse de 1000 TL ye gerileyen G2 ve S4 varken biraz zor gibi 999 TL fiyat.

Aynı paraya paralel note 3 neo da alınıyor ki bu telefondan daha kaliteli her yönden

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

quote:

4.4.4 ile çıkan cihaz 5.0 ı almaz? Biraz mantıklı olun.

Orta sevmeme bir cihaz. Güncelleme almayabilir. İsmi p7 mini veya lite olsa alır derdim ama orta segment almaz.
    Ascend G630 4.3 JB ile geldi kitkat almadı. G730 4.2 ile geldi kitkat almadı. Eğer önce telefonlara bakacak olursak lolipop alma ihtimali %0

Hocam burda durum farkli.Huaweinin gs ye sponsor olmasa türkiyeye belli bir vermesindendir.Bu yüzden alir diyorum.

• tek kelime ile PAHALI az bir fark ile bir çok marka var,sadece bu telefonun gideri metal kasası 64 bit daha emeklemede ve bu fiyat altı bir çok ürün var ve dahada bir çogu çıkacak herkes gibi bende 800-850 arası bir şey bekliyordum fiyat beni şaşırttı resmen öyleki güncelleme olayı huaweide sıfır şuan bende g610 var zırnık güncelleme vermedi

• 800 tl olsa alınırdı
    1000 çok
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.