Şimdi Ara

MONİTÖRDE KIRMIZI NOKTA SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi akşamlar.laptopu 2 hafta kadar önce aldım.1 hafta önce açtıgımda kırmızı noktalar belirdi 5 dakika sonra geçti.bugünse ikinci kez oldu ve 2 saattir düzelmiyor.saçmamı bilmiyorum ama ilk başta soguktandır belki diye düşündüm çünkü gece betona bırakmıştım ve 15 saattir açmadım evde baya soğuk.ama duzelmediğine gore biraz saçma bi düşünce oldu demekki :)ölü piksel olayıda değil sanırım çünkü düz siyah veya düz beyaz bi ekran açtığımda hiç nokta görünmüyor.animasyonlarda ve videolarda , geçişlerde çoğalıyor ve özellikle koyu renkler kırmızı noktalarla dolu.sizce sorun nedir ekran goruntulerinide koyuyorum daha iyi anlamanız açısından.teşekkür ediyorum..ekran kartım geforce gtx850m ve suruculerim güncel..

MONİTÖRDE KIRMIZI NOKTA SORUNU MONİTÖRDE KIRMIZI NOKTA SORUNU MONİTÖRDE KIRMIZI NOKTA SORUNU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zogo06 -- 19 Kasım 2014; 21:24:42 >

• Arkadaslar yokmu bunun bi cozumu sinir bozucu bisey gercekten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar bi cozumu yoksa servise vericem haftalarca beklicem.hiç anlayan yokmu bi tavsiye verseniz en azından
  • ben kırmızı noktayı göremedim ?
  • kırmızı noktayı atsanda göremeyiz o ekranın sorunu bende de var ekranını değiştir 1 den fazlaysa servise gönder kardeş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.