Şimdi Ara

Sürtünme sesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler nereden geliyor, neden geliyor anlamadım saçma bir ses var bisiklette. Ve ön frene hafif basınca bile bu ses gidiyor, ön fren kaynaklı galiba yani. Nasıl anlayabilirim ya da anlayabilir miyim kaynağını? Tamirciye götürmek şart mı yani?

Kron XC1000 bisiklet

• Disk frense diskten geliyo olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zagor0167

Disk frense diskten geliyo olabilir

Evet hd, nasıl düzelticez peki bunu?

• Valla disk fren kullanan cogu kisiden illa bi surtme sesi geliyo benim bildigim ama cok fazla degil tabi azicik. Nasil duzeltilir bilmiyorum internette vardir belki

• Balata temizleme spreyi ile güzelce temizleyin. Sorun düzelecektir.
  • disk yamuksa eğer sürtmesi normal bisikleti ters çevir ve tekerleği var gücünle çevir ve diski izle eğer sağa sola doğru bi atma varsa disk sürtüyodur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Konungariket Sverige

disk yamuksa eğer sürtmesi normal bisikleti ters çevir ve tekerleği var gücünle çevir ve diski izle eğer sağa sola doğru bi atma varsa disk sürtüyodur

Simdi bakicam, peki surtunme varsa ne yapmam gerek? Ben duzeltebilir miyim acaba? Aldigim yer sarachane gidis-donus sadece 3 saat baska yere de gitmek istemiyorum pek

• quote:

Orijinalden alıntı: wreckittralph

quote:

Orijinalden alıntı: Konungariket Sverige

disk yamuksa eğer sürtmesi normal bisikleti ters çevir ve tekerleği var gücünle çevir ve diski izle eğer sağa sola doğru bi atma varsa disk sürtüyodur

Simdi bakicam, peki surtunme varsa ne yapmam gerek? Ben duzeltebilir miyim acaba? Aldigim yer sarachane gidis-donus sadece 3 saat baska yere de gitmek istemiyorum pek

Ozel bi aleti var yamuksa bir nebzede olsa duzeltebiliyorlar ama cok yamuksa pek duzelmiyoe

• Konungariket Sverige kullanıcısına yanıt
    ondan sonra da yağlamak lazım ondan da oluyordu bende
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.